Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Карколомний сюжет

Алі Татар-заде
цікаві процеси в деленерах, про які я раніше казав, що якщо їх не буде насправді, то їх треба хоча б придумати. Але навряд чи моєю порадою скористались просунуті спецслужби світу і батьківщини, і все какзавертє<<>> само по собі.
Сюжет такий. Хтось когось вже третій місяць нізвергає в ОРЛО. І чим більше сліди ведуть в сусіднє ОРДО, тим більш запекло обидві сторони звинувачують у всьому Україну.
Звичайно, нашій таємній службі, яку я уявляю собі на кінчику олівця та якої нема в природі, для початку слід придумати назву. Я б зупинився на чомусь архаїчному - наприклад, Бунчукові Товариши. А тепер, коли ім'я придумане, можна далі писати роман.
В один чудовий день до ватажка терористичного фундаменталістського руху Орло приходить бунчуковий товариш і каже, що на того готують дружній замах з сусіднього терористичного фундаменталістського руху Ордо. Ватажок не вірить, але незабаром у нього вибухає по черзі автомобіль, потім віджатий холодильник і нарешті віджата дошка-праска. Коли у замасі починає брати участь навіть улюблена віджата стиральна машина, він знов повертається до розмови. Йому показують фотожабодокументи, з яких витікає що його найближче оточення хоче сковирнути його задля приєднання до Ордо та створення нової, об'єднаної терористичної провінції. В Орло починаються пошуки винних, покарання невинних та нагородження непричетних. Обстанівка накаляється до того, що бойовики Ордо і Орло починають стріляти один по одному.
Ага, а тим часом інший бунчуковий товариш приходить на зустріч із ватажком сусіднього терористичного фундаменталістського руху Ордо. З використанням фотожабодокументації, а також творчої переробки переговорів з ватажком Орло, він на пальцях доводить що поміж Україною та Орло є таємна домовленість. В час Чє нацправосеки починають наступ на Ордо, а тим часом Орло під виглядом допомоги окупує частину Ордо. У взамін правосеки обов'язуються не трогати Орло, якщо ті допоможуть їм захопити економічно важливі об'єкти Ордо.
Тим часом третій і четвертий бунчукові товариші спілкуються з опальними вчорашніми ватажками з обох формувань, і пропонують їм якраз ті умови співробітництва, як-от взаємний напад Орло на Ордо чи Ордо на Орло.
Звичайно, в повісті багато свисту куль, кинджалів з-під накидок, нічних гонитв та атак на секретарш. Мужєствєнноє ліцо полковніка Бєлова побєлєло. Мнгнгновенно оценів ситуацію, он прінял єдінствєнно правільноє на тот момєнт решеніє. Впослєдствіє, вспоміная еті собитія, полковнік сам нє мог сказать, что імєнно заставіло єго насторожиться і покрєпчє сжать в рукє імєнной пістолєт. То лі к вечернєй тішінє і прівичному кльокоту птіц прімешалось что-то нєзнакомоє, то лі чуть замєтно участівшийся стук сертца словно прєдупреждал своєго владєльца о чом-то глубоко важном, что должно проїзойті в ету мінуту. Ну і так дальше.


Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1471955.html.
Tags: лугандония, піар, україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments