Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Петро Порошенко їде в Ізраїль на похорони Шимона Переса

Rostyslav Demchuk
Петро Порошенко їде в Ізраїль на похорони Шимона Переса
І правильно робить. Не слід закопилювати губу у зв'язку з нещодавнім антиукраїнським демаршем нинішнього президента Ізраїля Реувена Рівліна під час його виступу у Верховній Раді. Не слід на невігласа сьогодні звертати увагу. З дипломатичних кіл Ізраїля та Ради міністрів надійшло повідомлення, що це персональна думка того пацюка Реувела Рівліна, а не офіційна позиція Держави Ізраїль.
Як стало відомо, радники нинішнього президента Ізраїлю Реувена Рівліна звернули увагу на його фатальну дурість. Можливо завтра він сам під час похорон Шимона Переса, при нагоді передасть свої вибачення українському народові через Петра Порошенка. Якщо ні, то марно сподіватись, що Петро порошенко в час прощання з реальним лідером Ізраїлю Шимоном Пересом зможе передати думку українського народу Реувену Рівліну.
Як би там не було, але сьогодні на похорони відомого ізраїльського державного і політичного діяча Ізраїлю з'їзджаються політичні лідери, державні, релігійні, культурні, військові діячі з усіх куточків світу.
Нехай українцям Шимон Перес запам'ятається своїм зверненням до українців, яку він зробив торік у Києві під час конференції ЯЕС.


Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1473713.html.
Tags: израиль, порошенко, україна
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments