Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Стисло про успіхи в побудові поліцейської держави

Volodymyr Boyko
30 вересня 2016 року набули чинності зміни до Конституції України, які стали наступним (якщо не остаточним) кроком до повного розпаду державного механізму. Суть цих змін зводиться до шести пунктів:
1. Скасовано принцип законності в діяльності судів. Починаючи з 30 вересня 2016 року суди не повинні керуватись законом при винесені рішень.
2. Забороняється звільняти суддів за винесення незаконних рішень або за порушення ними присяги. Суддя Конституційного Суду України може бути достроково звільнений з посади лише за рішенням не менше 2/3 складу самого Конституційного Суду України.
3. Скасовано будь-який нагляд за додержанням законності суб’єктами публічного права, у тому числі ліквідовано прокурорський нагляд за діяльністю збройних формувань, правоохоронних органів та місць позбавлення волі.
4. Ліквідовано будь-який парламентський контроль за діяльністю суддів.
5. Запроваджено принцип «адвокатської монополії» на представництво в судах. Тобто, громадянам і юридичним особам дозволяється користуватись в судах виключно платною правовою допомогою й виключно з боку адвокатів. Підприємство позбавляється права направити в суд представляти свої інтереси штатного юрисконсульта, приватний підприємець не може доручити своєму бухгалтеру оскаржувати в суді рішення-повідомлення податківців, бабця-пенсіонерка не може видати доручення онуці подати позов до Пенсійного Фонду – вони повинні будуть найняти сторонню людину за величезні гроші. Точно так потерпілі від злочину чи свідки в кримінальному провадженні остаточно позбавлені можливості скористатись безкоштовною правовою допомогою своїх знайомих юристів чи просто грамотних людей, які не мають свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю.
6. Ліквідовуються спеціалізовані суди натомість створюються абсолютно непотрібні Вищий суд з питань інтелектуальної власності (Вищий патентний суд) та Вищий антикорупційний суд.
Так звані «громадські активісти» вимагають покарати колишніх народних депутатів, які в 2014 році голосували за «диктаторські закони 16 січня» – наприклад, за заборону перебувати в громадських місцях у масках-«балаклавах» чи продаж телефонних SIM-карток по пред’явленні паспорта. Але якщо «закони 16 січня» є диктаторськими, то як назвати змінену українську Конституцію? І що треба зробити з нинішніми народними депутатами, які, по суті, ліквідували в країні залишки правосуддя?


Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1474160.html.
Tags: бойко, менты, порошенко, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments