Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Питання навіть перезріло...

Roland Mikiani поширив допис від Вахтанг Кіпіані.
Абсолютно НацБезпекові питання поставив Вахтанг!
Якщо Франція приймає закон про позбавлення громадянства за тероризм, то що І ЧОМУ заважає Україні, на 3-му році загарбницької руйнівної агресивної політично-ідеологічно-інформаційно-воєнної війни РФ проти державності і суверенітету України, прийняти всі відповідні юридично-ідеологічні правові норми і почати їх впровадження вже зараз, до всіх, кого засуджено по статтям 258, 110, 111 та іншим НацБезпековим статтям ККУ?

Вахтанг Кіпіані
А що буде, якщо завтра вночі Путін дасть команду Шойгу і за кілька годин окупанти заберуться за порєбрік? За ними чкурне частина колабораціоністів, яка була задіяна до військових злочинів. Дехто спішно почне палити документи та інші артефакти бандистьких "республік". А ми що? На підставі яких законів відбуватиметься реінтеграція окупованих територій? Наскільки розумію, ніяких спеціальних законів і підзаконних актів для повернення життя у нормальне русло не існує. Це означає, що переслідування убивць, бандпосібників і іншої проросійської нечисті відбуватиметься на підставі вже існуючих законів. Тобто ніяк не відбуватиметься (кількарічні епопеї з покаранням убивць майданцівців, Штепою та рідкісними подібними випадками тому є доказом). Жодним законом не вдасться звільнити вителів і директрис, які почали забивати голови українських дітей деенерівським і російським мотлохом. Як і на кого буде замінено персонал міськрад, райрад і інших органів самоврядування? Не чекати ж нових виборів. А як тоді? Чому в Україні нема дискусії про це?


Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1475137.html.
Tags: коллективное х%№ло, лугандония, порошенко, рассея, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments