Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

5.10. Неандертальці в центрі Києва

Антін Мухарський
Вчора близько 12-ї години дня піднімаюся з Подолу Володимирським узвозом у бік Європейської площі. Потрапляю у затяжний корок. Біля Національної філармонії бачу його причину. Половину дороги перекрила трак-платформа, на якій декілька чуваків поруч з гламурними дівахами вимахують прапорами "5.10. Украина без налогов" (не дуже обізнаний з діяльністю цієї організації). Стою у тривалій пробці через їхню "активну життєву позицію". Відкриваю вікно і питаю:
- Ви що з Росії?
- Пачєму?
- Ну, мова на прапорах російська.
- Так, а что, ми на Украіне нє можем разговаривать по-русски?
- Та, кажу, будь ласка, розмовляйте між собою, як хочете, але у публічному просторі, використовуйте, державну мову.
- А чево, ми живьом в свободной странє... Как хотім так і говорім...
- Щоб ви тут "гаварілі как хотітє", хлопці на Сході щодня віддають свої життя!
- Ето іх проблєми...
- Су*а, кажу, відтепер це буде і твоєю проблемою...
Реально! Я толерантна, поміркована людина, що народилася в Києві в абсолютно російськомовній родині, стикаючись з неандертальською суттю "русського міра", який не хоче вчитися, перебудовуватися, аналізувати, розвиватися, стаю лютим! Іноді Орестом Лютим.)))) Я вже писав про це: у нас в театральному інституті на курсі вчилися троє росіян з Новосибірська. Після першого курсу викладач сценічної мови так і сказала: "Або ви, дорослі, розумні люди вчите мову, або зізнаєтеся в тому, що ви чи дебіли, не сповна розуму, яким я завжди поставлю хирляву трійку, чи вчите мову, доводячи те, що ви люди, а не якісь неандертальці — тупикова гілка розвитку людства". Всі за рік опанували українську. Без проблем! Так от, тупим неандертальцям з руху 5.10. нагадую ці слова. Відтепер буду придивлятися до вас уважніше. Не хочу жити в місті з деградаційною парадигмою буття. До здибанки на вузьких стежках еволюції.
Боротьба триває!


Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1488803.html.
Tags: дебилы, коллективное х%№ло, левые, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments