Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Пост тільки для френдів. Будьте бандерівцями

Алі Татар-заде
Навіяне трирічним спостереженням з-за-по-того боку колючого паребрику.
Бандерівці жили у стані постійної війни та невсипущої пильності. "Розмовляй не з ким можна, а з ким треба, говори не про що можна, а про що треба" - таку фразу приписують одному з чільних бандерівців.
Час показав, чому вони були такі диваки.
Чимало кримчан і дончан зазнало біди через те, що їхні знайомі не були бандерівцями, хоча й іноді звались такими. Буває, приїдуть біженці, які залишили дома близьких та друзів, та не відрізали собі шлях додому.
- Тук-тук, - стучиться до них преса, буває, в обличчі доброго знайомого. - Ми напишемо про вас кльовий репортаж.
- Добре, тільки без імен, - кажуть біженці. - По-перше, у нас там родичі, по-друге, може ще повернемось доробити певні справи.
- Звичайно! - кажуть в пресі. Проходять дні. На шпальти, етер чи сайт виходить матеріал, і там фігуранти названі по імені, батюшке і матушке.
"Я не хотів, - розводить руками журналіст, - Проте редактор наполіг. Сказав, інакше не поставить матеріал". Тобто, інакше не заплатить за матеріал, а на це пійти він ніяк не може. Краще спалити чужу приватність, ніж жити тиждень без гонорару.
Бувають ще глупіші ситуації. Людина випускає сайт чи блог в окупації, про це знає дюжина знайомців на материку. І на них знайдеться хтось, щоб похвастати знайомством.
- Слухай, а хто такий-то і такий-то? - спитають такого за рюмкой кави.
- Ха! Щоб я-то і не знав. Насправді він не бабка, а дід, і не стара, а молодий, і взагалі це Ванька с соседнєй слободкі. Думаєш, я прізвища не знаю? В мене навіть записано десь. Ось! З'їв?
Ну а що знають два, знає і свиня. За теорією кількох рукопожать, за два з них ви від стукача чи активіста колаборації. Потім ми читаємо з тривогою і занепокоєнням, що провели обшук в такого-то, затримали таку-то бабку, то біш діда, і судять Ваньку з сосєднєй слободки.


Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1489367.html.
Tags: коллективное х%№ло, крим, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments