Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Інсайд

Артем Фурманюк
Мої власні інсайдерські джерела повідомляють, що схвалено рішення про заміну Захарченка на посаді глави фейкової республіки "ДНР". Його місце в найближчому майбутньому повинен зайняти ніхто інший, як екс-"прем'єр" найпершого "уряду" квазідержавного утворення Олександр Бородай, який завжди позиціонував себе антикризовим менеджером. Кремль вже давно не влаштовує фігура Захарченко. Мовляв, при ньому занадто багато крадуть і мало порядку.
Як саме відбудеться заміна однієї кремлівської маріонетки на іншу в технічному плані - поки що достеменно невідомо. Скоріше за все, що московський політтехнолог і піарник буде призначений тимчасово виконуючим обов'язки "законно обраного" глави самопроголошеної "республіки" у відсутність на місці останнього. Розшифрую: це загрожує Захарченку як мінімум арештом і взяттям під варту.
Незважаючи на те, що внутрішні процеси в ОРДЛО часто неповністю контрольовані навіть Кремлем, а тому й важко прогонозовані, заміна керівництва більш ніж ймовірна. Це - лише питання найближчого часу. В будь-якому випадку, мені достеменно відомо, що днями Бородай дійсно прибув до Донецька і зараз знаходиться саме там.
Само собою, з набуттям влади Бородаєм почнеться зачистка старих кадрів в керівництві "республікою" на користь людей з нової команди та і подальшим перерозподілом фінпотоків між різними групами впливу. З усіма відповідними наслідками для Донецька і його жителів в цілому. Більш того, з'являється шанс у деяких старих управлінців з числа тих, хто потрапив в немилість до Захарченко, в тому числі у деяких раніше звільнених ставлеників так званих старих донецьких еліт.
На тлі цього, цікава відома мені інформація про недавній конфлікт Захарченка і "міністра доходів і зборів" Тимофєєва, відомого як "Ташкент", з їх вже колишнім патроном та спонсором Олександром Бобковим. Зокрема, ними був "віджатий" Будьонівський ринок в Донецьку, який протягом десятилітть належав останньому. Чи старання "Бобка" стали одним з цвяхів в політичну (а, може бути, і не тільки) труну Захарченко, враховуючи добрі стосунки першого з Сурковим?..
Про близьки зв'язки колишнього народного депутата від ПР та одного з сірих кардиналів "республіки" Бобкова з псевдо керівниками "ДНР" я дуже докладно писав в двох своїх журналістських розслідуваннях, які згодом викликали резонанс і відповідну реакцію в окупованому Донецьку:
http://sled.net.ua/sekret/zhivuchesti/doneckikh/primer/dnr/2016/03/07
В цих же статтях моя розповідь про непрості стосунки, що склалися за останні два роки між Бобковим і Ахметовим.
Окремої уваги вартий той факт, що в очікуванні виборів в ОРДЛО, які є однією з головних умов Мінська-2, цікаві рухи почалися і на території вільної України. Принаймні, мені відомо, що команда Бобкова, під процеси майбутнього контрольованого волевиявлення в Донецьку, формується переважно в Києві, куди за останні два роки втекло від "незручностей" війни безліч так званих "донецьких". Раніше я вже писав, що сам Бобков безперешкодно відвідував українську столицю протягом усіх двох з половиною років окупації. Адже офіційно він в "ДНР" ніде не світився, хіба що краєчком потрапив в телекамери на "інавгурації" Захарченко, а нашому СБУ взагалі ніщо не цікаво, крім цькування українських патріотів
Паралельно з Бобковим процес підбору кадрів в майбутні команди відбувається у Ахметова і Тарути. Причому, останній вже встиг оточити себе як колишніми, так і нинішніми народними депутатами-вихідцями зі сходу України, прізвища яких я поки що залишаю в секреті. Це матеріал для майбутніх журналістських розслідувань. Обмовлюся лише, що вищевказані депутати не стільки і не скільки стара гвардія - вони з числа так званих "нових облич" в політиці, представники т.з "демократичного" табору.
Ні Тарута, ні Бобков у відкриту проти Ахметова не попруть, але й про своє власне політико-економічне лобі у новій владі на територіях з особливим (як багато в цьому слові!) статусом не забудуть. Зараз починається накручування ціни та гра м'язами. Наразі триває активний збір і накопичення компроматів на учасників протилежних команд. Причому, щосили використовується адмінресурс з використанням в своїх інтересах співробітників силових відомств.
З позитивного порадую поки лише одним: за відомостями з джерел, Москва нібито вирішила зупинитися на досягнутому і не пхати в території з особливим статусом раніше звільнені украінськими військовими міста і села.


Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1491326.html.
Tags: ахметов, донбасс, лугандония, подонки, рассея
Subscribe

 • на рівні дна

  Артур Харитонов Доки громадянське суспільство допомагало СБУ виконувати свої функції щодо Басти, у окупованій Ялті китайські співаки та інші…

 • Мусора захищають усиляку бандоту бо мають з них гроші

  Олег Симороз Показовий приклад того, що буває коли слідчі Авакова ще студентами прогулюють пари з кримінального права Орли Авакова шиють 118 статтю…

 • Станислав Кукарека · Пра аналогии - 4

  Как я уже писал в предыдущих частях "успехи первых пятилеток" и прочая "индустриализация" происходили во многом на фоне (и благодаря) специфической…

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments