Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Сквер Небесної сотні. Місто не ходить в суд

Женя Кулеба
Майже рік тому я сиділа в кабінеті Кличко - мер, який, дивлячись мені в очі, обіцяв, що повернення землі Скверу Небесної сотні стане його справою честі, усі винні в тому, що місто не ходило в суди будуть покарані, а судовий процес та переговори з власником ділянки будуть на його особистому контролі.
Тоді, в січні 2016, петиція про повернення Скверу громаді набрала 10 000 підписів за рекордні 3 дні, тоді Кличко видав рішуче розпорядження про створення робочої групи щодо Скверу (так і не була створена), тоді в Давосі до Кличка підходили політики і запитували "Що зі Сквером?", а новини виходили із заголовками "... в кулуарах Давосу .. Сквер Небесної сотні"
Тоді Mustafa Nayyem написав пост з фразою "мені соромно за Кличка".
Під час тієї зустрічі мені стало зрозуміло, що саме ця фраза Мустафи, а не 10 000 підписів громадян, найбільше зачепила шановного мера, але це вже деталі.
Що відбувається сьогодні?
1. Вже на 2 остані судові засідання не з'явився ЖОДЕН представник ні КМДА, ні Київради.
Чому, Володимир Бондаренко, ви і ваші представники перестали ходити до суду?
Чи знає міський голова, що ігноруються суди по Скверу?

2. Volodymyr Prokopiv не відповідає на мої запитання щодо стану переговорів із власником землі. Чи знає про це Сергій Березенко, який на зустрічі у Сквері обіцяв тримати це питання на контролі?

3. Прокуратура 31.10 відкликала апеляцію на призначення суддею експертизи, що є тотально зрадою, причина якої може бути одна - підкуп прокурора.
Питання Скверу Небесної сотні повністю ігнорується командою Кличка.
Так де честь шановних чоловіків Кличко - мер Володимир Бондаренко Volodymyr Prokopiv , які дивлячісь мені в очі, відповідаючи на питання журналістів обіцяли робити все можливе, щоб повернути вкрадене Черновецьким громаді?
Окреме питання до Ігор Хацевич Serhiy Loboyko: що я як автор петиції маю робити, коли вже не політичні обіцянки, а конкретні, підписані мером зобов'зання по петиції не виконуються?

Місто не ходить в суд, переговори з власником не ведуться, або свідомо затягуються.
Яка відповідальність за невиконання моєї петиції?
Буду вдячна за репостПост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1491831.html.
Tags: київ, кличко, майдан, подонки, удар, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments