Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Трамп vs Янукович

Євстратій Зоря
Вже кілька разів зустрів порівняння Трампа з Януковичем.
Думаю, що воно не дуже коректне.
Янукович був реальним босом і мажоритарним акціонером Партії Регіонів. З її допомогою він контролював владу – починаючи з парламенту та уряду і закінчуюючи сільрадами. А сам контролював ПР, виробляючи з нею все, що заманеться.
Трамп - кістка в горлі республіканців. Вони до останнього намагалися його позбутися. Не думаю, що після сьогоднішньої піррової перемоги Трампа всі присилувані ним республіканці легко забудуть цю кампанію і подарують йому власне приниження.
Навпаки, контролюючи посади віце-президента та обидві палати Конгресу, вони зроблять все, щоби максимально обмежити Трампа.
І за першої-ліпшої нагоди дуже легко можуть домовитися з демократами про імпічмент. У цьому справді може бути подібність до Януковича – до кінця строку Трамп навряд чи досидить у своєму кріслі.
На відміну від Януковича Трамп не може не розуміти, що одноосібно правити він не здатен, а тому заради збереження власного крісла буде вимушений поступатися впливовим республіканцям, бо інакше не матиме підтримки Конгресу.
І якщо вірними є повідомлення, що радники закрили Трампу доступ до Твіттера - це лише підтверджує припущення, що Трамп не буде лідером у власній адміністрації.
Тому ніякий він не Янукович - при всій зовнішній схожесті у телекартинці.


Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1494447.html.
Tags: вибори, сша
Subscribe
promo don_katalan Грудень 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment