Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Російський аналітик, який спрогнозував відставку Путіна, безслідно зник

Російський аналітик Валерій Соловей, який припустив, що президент РФ Володимир Путін має проблеми зі здоров’ям і може піти у відставку, зник. Про це повідомляє Радіо Свобода.
Інтерв’ю з аналітиком на сайті газети Московський комсомолець з’явилося 10 листопада, проте було швидко видалене. Водночас місцезнаходження Володимира Солов’я наразі невідомо.
У своєму інтерв’ю аналітик заявив, що у 2018 році в Росії можуть оголосити дострокові вибори через те, що Москва не зможе нормалізувати відносини з Заходом через президента Путіна. Разом із тим, Соловей натякнув, що Путін має “певні проблеми” зі здоров’ям і він буде відсутнім на політичній арені упродовж декількох місяців у наступному році. Зауважимо, російський аналітик Соловей відомий своїми точними прогнозами щодо політичних рішень і призначень Кремля.
http://expres.ua/news/2016/11/11/212467-rosiyskyy-analityk-sprognozuvav-vidstavku-putina-bezslidno-znyk


Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1495296.html.
Tags: рассея, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments