Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

От так і виглядає проста й вульгарна анатомія ЗРАДИ

Taras Chornovil
Таки перед самим виходом з дому діждався цього ганьбища в регламентному комітеті. Найкраще все це можу пояснити словами одного мудрого регламентщика, який колись сказав мені наступне: "Усякі самовпевнені лохи пруться один поперед одного в бюджетний і фінансовий комітети, думають, що там зароблять. Так, кілька хитріших щось трохи піднімуть, а всі інші слину ковтатимуть і за всіх вигрібатимуть. А в регламентний ідуть мудрі. Мудрих мало, але вони завжди точно знають, де справжні гроші в руки пливуть, і за це тобі нічого не буде..." От і порахуйте: двічі регламентщики зривали надання згоди на зняття недоторканності (раз по Клюєву, раз по Новицькому) касу зняли та ще й під яким благим приводом: "Ми ж добиваємося, щоб справа не розвалилася в суді". А в суд уже не буде з чим або з ким іти. Того разу, коли запахло смаленим, вони з другого чи третього разу проголосували "за". Але цього часу Клюєву вистачило, щоб закрити всі свої справи в Україні, приготувати шляхи відходу та майбутнє родинне гніздечко.
Не повезло їм з Онищенком - може вирішив він, що послуги "непідкупних" депутатів аж надто дорогі, а може всі свої справи залагодив зарання... Не знаю, але клієнт не заплатив і комітет виніс рішення не добиваючись ніяких матеріалів кримінальної справи, уточнень, відповідей генпрокуратури на всякі сумнівні питання. Пригадую те засідання, там ГПУ матеріал представляла за тією ж системою, що й сьогодні - без деталей, явок, паролів і пін-кодів. І нікого це особливо не стривожило - щось тоді не стали бідкатися про "кота в мішку". І тоді, коли з порушенням процедури й Конституції Шокін вніс подання на Мусійчука прямо в залі, не зірвався на ноги голова комітету й не заволав: "Порушуєте закон і Конституцію". Мабуть не розраховували на достатню щедрість звинувачуваного.
Зате щодо Новинського місію виконали сповна. Поясню, в чому її суть. Вони не відхилили подання, а відтермінували щонайменше на два тижні (імовірно, що й на місяць). В їхніх фракціях зараз буде скандал. БПП, НФ, РПЛ уже задекларували свою позицію - недоторканність з смотрящого від Путіна знімати. І тут така підстава! Група Відродження й Опоблок, які мають по одному нардепу в комітеті, таких зобов'язань на себе перед суспільством не брали, в них узагалі без проблем. А сімка "правильних" трошки повідбріхується, повиправдовується, підітреться й "щиро" поклянеться наступного разу так не схибити. І, можливо, й виконає веління своїх партій. якщо ще сенс у поданні буде...
А вся проблема найперше в одному ключовому свідкові й заявнику в цій справі - Андрієві Деркачу. Він раніше був політичним опікуном УПЦ. Але коли з Москви прийшла вводна: "Сабадана мачіть!", він її не виконав. Не знаю, чи справа в особистій порядності, чи спільність інтересів, чи розумів, що нові ставленники путлєра і гундяєва будуть підконтрольні центру напряму й потреба в ньому зникне - таки не відаю. Але Андрій Деркач, випускник Вищої школи КГБ СССР, ніби свій до самих кісток, відмовився виконати наказ і підтримав Сабодана й Драбинка. І тоді з Москви прислали головного резидента, якому янукович, порушуючи всі закони, надав невідкладно громадянство й без цензу проживання дав змогу стати депутатом. Тож Драбинка ізолювали, Сабодану допомогли упокоїтися пошвидше й без належного представлення приємника, усіх, хто хитався, виструнчили по московській лінійці.
План максимум реалізувати не змогли - Донецького україноненависника не протягнули, але й те, що маємо - вже відверта перемога Кремля.
Але Деркач не змирився, пробував щось доказувати в правоохоронних органах, але його не дуже слухали, імовірно, що зіпхнули його свідчення до вічно сонного й інфантильного Сергія Горбатюка, який вів усі справи щодо злочинів режиму Януковича, а точніше - тихенько (свідомо чи несвідомо) їх топив і розвалював. Тому московська фронда не дуже переживала щодо заяв Деркача проти Новицького. І раптом прийшов Луценко, забрав більшість справ від Горбатюка до інших слідчих під вереск і волання так званих "єврооптимістів із віп-зони Сбєрбанка Россіі", й усе заворушилося...
Що робити? Виграти час. Доки не може бути відкрита взагалі справа проти Новинського та висунуте йому офіційне звинувачення, доки його приміщення, архіви, носії інформації недоторканні необхідно справу розвалити. У справі є ряд свідків, але ключові два: Драбинко й Деркач. Першого вже можна хіба вбити (не дай Боже!), а на другого є інші важелі. Поки що їх не могли реалізувати - все надто стрімко розвивалося. Але двох (чотирьох) тижнів очевидно вистачить - у Деркача чимало вразливих місць. Якщо за цей час Деркач відмовиться від своїх попередніх звинувачень, а ще й висловить щось протилежне - на захист Новинського та дасть потрібні йому свідчення, справу можна буде закривати, фактично не відкривши. По кількох інших свідках, якщо здасться Деркач, можна бити вже й не найважчою артилерією - вони ще вразливіші.
От так і виглядає проста й вульгарна анатомія ЗРАДИ.
А ви запам'ятайте прізвища цих дев'ятьох осіб, які сьогодні так одноголосно подали руку спасіння московському куратору русского міра в Україні:
Арешонков Володимир Юрійович Заступник голови Комітету
Бондар Віктор Васильович Член Комітету
Войцеховська Світлана Михайлівна Голова підкомітету
Єфремова Ірина Олексіївна Голова підкомітету
Кишкар Павло Миколайович Голова підкомітету
Купрієнко Олег Васильович Заступник голови Комітету
Лубінець Дмитро Валерійович Секретар Комітету
Папієв Михайло Миколайович Голова підкомітету
Пинзеник Павло Васильович Перший заступник голови Комітету, виконуючий обов'язки голови. Головував на засідання й виніс ганебне рішення.


Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1497383.html.
Tags: беспредел, подонки, порошенко, рассея, україна, янукович
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments