Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Потрібні "Голоси"

Алі Татар-заде
у росіянців нічого б не вийшло, коли б у них залишилась вільна преса. Та сама стара добра продажна жовта преса, яка всім остогидла. Яка гоняється за сенсаціями, яку утримують олігархи, яка не знає моралі і чхала на людські души й долі. Адже все погане в ній спокійно перекочувало у пресу невільну, а за бортом залишилось лише одне - воля і незалежність.
Якщо копнути ще на десятиліття глибше, то побачимо що журналістський цех вирастав з преси партійної, причому однопартійної. І сьогоднішній стан свободи слова у Росії, близький до нуля кельвинів, проізрастає з все того ж ідеологічного відділу ЦеКа, і іншого досвіду там просто не існує. Хитрість світової ентропії у людському вияві проявляється у тому, що з поганого журналіста треба дуже постаратись щоб зробити класного журналіста, а зворотній процес дуже легкий і стрімкий. Можна й надалі презирати читача-бидло та шаркатись перед босом, беззастережно брехати - особливо, коли за брехню розцінки вищі ніж за росзслідування. За вишукану брехню одна оплата, за грубу - інша, але досвіду відбивати все як у дзеркалі нема, а досвід партійної брехні за кожним величезний. Як тільки росіянців залишили без вільної преси, а це почалось із правлінням путлера, їх потроху привчали до того, що найнижчі інстинкти це крутизна, і навіть згодом норма. На цей процес пішло багато - 13 років. 13 років невтомної, наполегливої праці задля реваншу, і лише тоді боси сказали собі, що вже все можна. Піпл, він же народ або населення, це радісно підтвердив. Він вже призвичаївся, як і колись давно, улюлюкати по команді, а також хитро підморгувати у відповідь, коли режим бреше і тихенько моргає, мовляв, "так надо". Цех трудової інтелігенції натужно трудився якось концептувати це, вивчав французьку зі словарьом, щоб видати нагора плагіатизовані та примитивізовані тези про те, що зараз постмодерн і це означає, що брехати не тільки мона але й нуна. Маячню цю тисячі разів передруковували та перечитували замовники і врешті самі в це повірили. Адже совок потребує не просто ідеології, але такої ідеології яка б слугувала індульгенцією і собі, і твоєму повелителю.
Ви скажете, що робити? Те, що першим приходить до голови: віщати у відповідь. Сам факт, що за три роки війни ані ми, ані захід не вживаємо заходів для запуску "голосів", говорить багато про нашу здатність воювати і перемагати. Ніхто за це не береться, тому що це клопітно та, мовляв, без толку. Ну а поки всі дружно ігнорують придурків або витрачають сили на герці з ними в форумах і чатах, придурки розносять країну за країною, заражають пошестю обивателя у нас і на заході, і поки що виграють всю тактику. Коли і далі так спостерігати, то виграють й стратегію.

Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1499325.html.
Tags: коллективное х%№ло, рассея, свобода змі, х%№ло
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments