Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Завтра саміт Україна-ЄС у Брюсселі пройде, здебільшого, в секретному режимі - тет-а-тет

Rostyslav Demchuk

Завтра саміт Україна - ЄС у Брюсселі пройде, здебільшого, в секретному режимі - тет-а-тет! Нагадаю! Таємна дипломатія заборонена низкою міжнародних договорів та угод.
Не все так просто! "Половина саміту пройде в секретному форматі "тет-а-тет". Тобто, чотири президенти будуть спілкуватися віч-на-віч. Чотири президенти - це Президент України Петро Порошенко, президент Європейської Ради Дональд Туск, президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер і президент Європарламенту Мартін Шульц , який спеціально прибуде на саміт зі Страсбурга ". Це я знаю певно! З Петра Порошенка зніматимуть "стружку" за корупцію і в тому числі за його кондитерське підприємство в Росії (Липецьк та область) і офшори.
БЕЗВІЗА НЕ БУДЕ! Якщо й буде, то навесні,
А потім ПУБЛІЧНО сторони обговорять імплементацію Угоди про асоціацію між Україною та ЄС (Нідерланди не готові), в тому числі, в частині зони вільної торгівлі, запровадження безвізового режиму між Україною і Євросоюзом, питань регіональної безпеки і врегулювання конфлікту на Сході України, продовження санкцій ЄС проти Росії.
Завтра я братиму участь у прес-конференції! Пишіть ваші запитання до Петра Порошенка!
Данило Ус! Смали, печи..., я передам твої запитання президенту України!


Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1499922.html.
Tags: европа, медведчук, порошенко, рассея, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments