Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Сакральні реставратори Айвазовського

Алі Татар-заде
- "Ані, значіт сказалі, вот, что ми прішльом вам живопісь, еслі ви нам здєлаїтє 14 проізвідєній графікі. І у нас било условіє: сдєлать вєщі і отправіть іх вмєстє с виставкой"
Аліна Тєйс, завотдєлом рестврації Третьяковки.
Росіянський телеканал "Культура" фактично розказує, що вивезені окупантами картини Айвазовського були перероблені під виглядом реставрації. Знятий попередній шар реставраторів, який виголошено вкрай невдалим, і який робився за випадковим збігом в Києві. І замість нього накладений інший реставраторський шар, зроблений "правильно", тому що в Москві. В результаті картини поблідли, що визнано аутентичним, а темні фарби - вигорівшими.
І тепер ці чи то відредаговані оригінали, чи то вправно підмінені копії ("здєлать 14 проізвєдєній") нібито відправляються назад до Криму. Але тут теж не все просто. Мальовничо описується жалюгідний стан музею художника в Феодосії, тільки не вточнюється що таким він став за три роки окупації, ну можливо, припускаю, ще кілька років перед тим безроздільного правління янучар. Тобто ці чи оригінали чи копії підвисають у повітрі, і ніхто їх не побачить. Зате не вигорять.
Сюжет тут http://tvkultura.ru/video/show/brand_id/19725/episode_id/1436306/video_id/1546118/


Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1501907.html.
Tags: крим, подонки, рассея, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments