Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

И кто ЭТО проектировал? Кто разрешение давал?

...........

«В аквапарку температура весь час 30 градусів, в магазинах під нами - набагато менше. Волога з´являється на трубах через перепад температур - це накопичується конденсат, - пояснюють адміністратори ТРЦ. - Орендарі за свій рахунок ставлять підвісні стелі, як вони закінчать - проблеми не буде».

Разом з тим фахівці не впевнені, що установка підвісних стель вирішить проблему, і радять утеплювати труби.

«Можна встановити натяжну стелю, тоді вода буде накопичуватися на плівці, - пояснюють в компанії, що займається монтажем стель. - Виклик фахівців, які будуть розбирати стелю, щоб просушити плівку, обійдеться приблизно в 500 гривень. Природно, кожен день це робити невигідно. Краще зайнятися трубами - утеплити їх теплоізоляцією, що дозволить зменшити перепад температур, і конденсат перестане накопичуватися».

Як повідомляли «Коментарі», аквапарк в Dream Town почав працювати в п´ятницю, 15 липня. Відкрили його на третьому поверсі торгово-розважального центру на Оболонському проспекті, прямо над лінією метрополітену.

У новому аквапарку на Оболоні вода вже тече по стелях

UPD
коммент з фейсбука: Приплили... Недай Бог щоб таке як в Російському аквапарку... Та й ціни там ідотичні. Реально дибільні. В будній день за 4 години сім'я з трьох - тато, мама і дитина - заплатять $63, у вихідний - $73. Ціни просто о...ші, пробачте за лексику, бо іншим чином і не скажеш. Ну а про те, як в нас будують - я просто промовчу.
Tags: катастрофа, київ, маразм, наводнение, проффесор
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments