Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

Стандарти бібісі

Алі Татар-заде
"стандарти бібісі" стали притча-во-язицех, перетворилися на мем. Хоча уважному читачеві легко помітити що ці так звані стандарти суттєво різняться в залежності від мовної редакції, і те що зазвичай звуть "стандартами бібісі" стосується сферичної у вакумі російськомовної редакції. Де наприклад, можна прочитати про теракт в Парижі що його зробила запрєщоная в Расії така-то організація, що є ажніяк не золотим стандартом, а простою вимогою цензурного комітету Ереф. Редакція таким чином прикриває своїх кореспондентів, щоб їм не заважали працювати та жити у Москві, та й все.
Якщо говорити про якісь універсальні стандарти, то найближеніші до них є новини спорту і погоди. Прогнози там ніколи не виходять за межі розумного, редакція не ганьбить перед матчем одну команду на користь іншої та не проклинає сильний туман і не бере точки зору в прихільників землетрусу (хоча якби постаралися, то неодмінно знайшли б і таких). Проте є важливий нюанс. Також там не плутають вболівальників з гравцями, спонсорів з країною, командну належність з національністю, а ще не висвітлюють точки зору тих кому байдуже, хоч якою б оригінальною була мотивація. І коли стався вибух або артобстріл, то не видають його за буйство погоди лише для того, щоб не образити сусідній гидрометцентр.


Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1506749.html.
Tags: коллективное х%№ло
Subscribe

promo don_katalan Грудень 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments