Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

У нас вони вбачають живий інструмент для реалізації їхніх хитромудрих планів

Sofiya Dniprovska
У Б. Акуніна, менестреля "інойрассіі", десь за рік до анексії Криму вийшла історична дилогія "Беллона" про події Кримської війни 1853-56 р.р.
Книженція цікава тим, що в ній дуже яскраво показана стратегія, яку русскій мір застосує проти НАС, у другій Кримській. Як тут повірити у чисте соупадєніє?
Головним персонажем першої частини є простий, малограмотний юнга Ґєрка Ілюхін, який відчайдушно воює за Госудаство Россійскоє з іноземною коаліцією на фрегаті "Беллона". Ґєрка помагає знайти і підірвати пороховій погріб французів, що гальмує наступ коаліції, а з погребом вилітає в повітря і знайдений ним підземний античний храм з прекрасною мозаїкою (розлітаються на друзки європейські підвалини Криму). Виконавши свою специфічну місію, герой отримує тяжку контузію, випадає в кому і оклигує тільки в кінці другої частини.
Героєм другої частини є барон Алєксандр (Лєкс) Бланк. Це - не простий персонаж, а хитрозроблений. Бланк - русскоговорящій нємєц, який дуже любить Росію, але воює... на боці антиросійської коаліції. Бо люблячи всім серцем "родную до мурашек страну", він усіма фібрами душі ненавидить "тупоє, жестокоє, гнусно устроєнноє рабьє Госудаство" і вбачає в іноземній армії інструмент, який спричинить крах "поліцейского государства", що стане "побєдой істінной Россіі".
Бланк передає англійцям план російської наступальної операції і докладає зусиль, щоб вона скінчилася крахом російської армії, бо вірить, що це завдасть удар по самодержавству і дасть поштовх потрібним Росії реформам.
Однак, надивившись на спричинені ним смерті русскіхлюдєй, жахається і кається. Врешті-решт, герої, які воювали як за, так і проти государствароссійскаго, зустрічаються, єднаються, знаходять общіййизик і вибачають одне-одному всі гріхи. Ґєрка знову йде на фронт, а хитрозроблений русскоязичний німець їде в тил, розбудовувати "істіннуюрассію".
_____________________________
Прямо на нас зараз сунуть прастиє, нєрассуждающіє русскіє люді. Псковські десантники, моторила, бабаї ... Вони - таран і убойна сила. Куди царь-путюшка їх пошле, туди вони і підуть нічтоже сумняшеся.
А з тилу до нас підкопується інаярассія. Хароші русскіє, русскоговорящі патріоти, які абсолютно щиро воюють проти Путіна, бо вбачають у ньому зло для Росії і русскіх людєй.
У нас вони вбачають живий інструмент для реалізації їхніх хитромудрих планів. Але і ті русскоговорящі, що воюють за Путіна, і ті, хто проти, рано чи пізно знайдуть общіййизик і помиряться, а нас пустять врасход. Во благо істінной Россіі...

Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1507495.html.
Tags: история, коллективное х%№ло, рассея, україна, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments