Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Не обробляєш ти - обробляють інші, кому не лінь

Алі Татар-заде
Надія Савченко - це приклад того, що наш державний апарат не може і не хоче працювати з людьми у інтересах держави. Прямо кажучи, обробляти їх в потрібному напрямку та використовувати на користь державі. А не обробляєш ти - обробляють інші, кому не лінь.
Савченко - це лише епізод, це одна людина і одна невеличка проблема. Але держава не має притомного підходу і до сотень росіянських емігрантів, які тікають сюди ніби боротись з путлером, а вже за місяць починають боротись з українською корупцією, мовним фашизмом та необандеризмом. А в майбутньому ця проблема буде ще ширша, оскільки йтиметься не про сотні йдейних емігрантів, а про тисячі біженців.
Інтереси держави у нас не усвідомлені, а відтак, звісно, й не імплементовані. Нема навіть концепцій, окрім всього хорошого і нічого поганого. Держава керується як радгосп: сьогодні прохудився дах в сараї, назавтра мітинг з цього приводу, напіслязавтра - косніліум як чинити дах і прєнія по фракціях. В найкращіх з існуючих держслужбовців любов до вітчизни і нації починається о 9 ранку та закінчується о 18 вечора, з перервою на обід. Ініціативи носять безсистемний характер і часто караються начальством та завжди готовим громадським осудом, формуємим кількома таблоїдами і телеканалами.
У мене поки все.


Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1510293.html.
Tags: піар, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 11 comments