Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

"за батька нашого, Степана Андрійовича"

Алі Татар-заде
Це було. Це було два роки тому. Серед нас жив звичайний, звичайнісінький кримнаш. Ще за рік до того, як і за два, три, десять років тому, його політична фізіономія нас не хвилювала. Ми майже не спілкувались про політику - а якщо тема і спливала, ми реагували на неї не більше, ніж коли ти вболіваєш за португальську, а він - за, скажімо, німецьку збірну. Тобі в голову не приходило перетворювати його життя на кошмар, а він благорозумно утримувався від того ж самого у твій бік, і ти думав, що це взаємне - ти не знав, що він хоче, але поки ще просто не може.
Він грав на біржі, вписувався у всі афери першого року кримнашу, він продовбав фантастичну суму коштів через свою зомбованість. Новий 2015 рік він зустрічав у випадковій компанії - там були українці, там не було жодного татарина, і він своїм росіянським умом вирішив, що це достатня гарантія що климат навколо буде кримнашським. Адже навколо були самі слов'яни, жодного мусульманина, а значіт ето рускіє.
Його приютили. Накормили, напоїли. Поки не біло дванадцять, усі чемно бухали та проводжали старий рік. Він їв, бухав, триндів на Україну. Він кутався в добру ласку людей, упевнений, що він тут дома.
Але як тільки пробило дванадцять. А точніше, за масквою це вже був часночі. То усі хлопці та дівчата, що там зібрались, устали та підняли келихи "за батька нашого, Степана Андрійовича". Далі були сліди на снігу. Він втікав - він біг так швидко, як тільки дозволяло пропите здоров'я. Він біг і розумів, що тільки втеча врятує його від розп'яття, гвалтування та мученицької смерті.
Мене там не було, я чув цю історію вже у багатьох версіях. І його, і свідків, і учасників. Крім нього, усі весело реготіли. Він досі згадує цю пригоду із зідриганням, він впевнений, що рятував собі життя. Він пробував отримати собі винагороду від окупантів, але ті пожмотились, оскільки він не зміг видати імена та схованки, де він був. Він тільки показував тримтячим пальцем у бік темного лісу і казав: "Вони десь отам".Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1517737.html.
Tags: крим, піар, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment