Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Може й так

Алі Татар-заде
в принципі вже промальовується курс зовнішньої політики трампа - може, не такий яким він буде в підсумку, але точно такий, яким він його бачить. В якості жупелу обрана Північна Корея, над якою будуть регулярні і легкі символічні перемоги. І хоч він критикував попередні уряди за незнайдення химічної зброї в Іраку, сам буде регулярно шерити заяви Кім-Як-Його-Там як правдиві та тривожні. Другим жупелом буде ігіл-могіл і подібні кремлівські проекти, але конфронтація з ними буде використовуватись не проти кремля, а навпаки для мотивування співробітництва з кремлем. Третім жупелом буде Китай, і це найслабкішій пункт. Ворогуючи з Китаєм, годі сподіватися ввести Росію в антикитайську коаліцію, оскільки кремль завідомо слабкішій за Пекин, а у фазі загострення китайцям буде мало навіть простого нейтралітету - то ж, як ідіот, отримає протистояння і з Москвою, і з Пекином, хоча друге було зовсім не обов'язково. Додам, що декларована дружба з Ізраелем може також обернутись зовсім не тим, а конфронтацією з кількома арабськими урядами, із якими Тель-Авів ворогує зі своїх, вельми вузьких причин, а американці раніше дружили.
Щодо тиску республіканців та демократів спільно на трампа в напрямі скорегувати зовнішню політику, я не маю великих сподівань. Обидві партії сьогодні переживають політичну кризу, а значить серед них будуть капілтулянти, перебіжники і ренегати - в достатній кількості, щоб, порвавши зі вчорашніми товаришами, стати особисто відданими трампові та підтримувати його у всіх причудах.


Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1518818.html.
Tags: дебилы, китай, коллективное х%№ло, рассея, санкції, сша, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment