Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

Перехідний уряд Криму має формуватись на 99% з тих, хто був в політичній еміграції

Алі Татар-заде
декларую свої погляди. Перехідний уряд Криму, його адміністрація та представницькі органи мають формуватись на 99% з тих, хто був в політичній еміграції. Кримчани, які добре знають свій півострів і проголосували ногами. Зформовано структури має бути заздалегідь, на материку. Це буде збірна солянка, пролізуть туди усілякі, але кращого матеріалу на перехідний період просто не існує. Головна вимога - нарваність, рішучість стосовно вати і окупантів. Українці не з Криму та "наші люди" в окупації мають грати роль консультантів, але на перші ролі їм не можна. Першим - тому що півострів вимагає своєї спеціфіки, другим - тому що вони не пройшли горнило фільтрації.
Визволенню Криму, фізичній появі України на півострові має передувати жорстка слухова кампанія про долю окупантів і колаборантів. Вата - це вата, вона повірить у каратєлєй. Ті, хто втечуть, самовизнаються в злочинах. Таких буде багато. Для інших слід розробити критерій доведення лояльності - я неодноразово його описував. Фільтрація стартує від діяльності та документації стосовно особи під час окупації, а закінчується судом, який визначатиме право на пасивне та активне (окремо) виборче право, повноцінну або лімітовану ступінь громадянства або позбавлення такого. Будь-який вияв реального колаборанства має суворо і показово каратись. Майно від окупантів та колаборантів має бути передане тим, хто емігрував, а також ветеранам війни України за визволення. Нестачу населення мають поповнити учасники ато, яким треба надати пільги для поселення в Криму.
Все інше - політичні питання, після встановлення суверенитету України. Там можуть бути розбіжності. Я волів би бачити на всьому півострові, або на його значній частині, автономію кримських корінних народів. Хтось мріє про область, хтось про довоєнний статус-кво. Але на цій темі слід фокусуватись після визволення. Тимчасова адміністрація має складатись з рішучіх "терминаторів" які розчистять півострів до початку політичного процесу, а потім підуть у відставку.


Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1523465.html.
Tags: коллективное х%№ло, крим, піар, україна, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments