Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Педисти


Алі Татар-заде
Хто б не назвав отетіх опудал "націоналістами", які б ідіотські поняття при тому не вкладали в це слово автори в Європі, Штатах та Ерефії, нам слід чудово розуміти, що їм до націоналізму як до неба рачки.
Це продовжувачі націонал-соціалізму, з наголосом, між іншим, на друге слово, як наприклад націонал-більшовики були і є більшовики.
Поєднувати націонал-лібералів, націонал-демократів з націонал-соціалістами в одних "націоналістів" - це, вибачте, трюк не гріший, ніж записати педофілів, педерастів, педіатрів та педагогів до спільноти "педистів" через спільну першу частину слова.
Їхня ідея - навіть якщо дистанціюватись від гри з путлером - все одне залишається гола, як пуп, соціалістична. Відібрати в тих та дати цім. Тільки замість "богатих та бідних" - забрати в брюнетів та віддати блондинам. Ксенофобія займає в їх соціальній програмі, окрім якісної страшилки, насамперед просту ідею економії соцвиплат - але не всім, а чорнюкам. Фоновому населенню неконкретно малюється соціальний рай за рахунок економії на чорних.
Звичайно, ця фішка не може працювати довго - це фокус на рік, може на два, коли дійде до самих тупих що це не було виходом. І ось тоді витягується друга, по суті знов соціалістична карта - встановлення контролю держави над людиною і над суспільством. А там вже обов'язково дійде не тільки до авторитарності чи тоталітаризму, але й до всеоб'ємлючої корупції, прикритої державою на засадах ідеології.


Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1527198.html.
Tags: европа, левые, подонки, рассея
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment