Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Дебіли, №ля

«Дороговказом для всіх наших зусиль, спрямованих на подолання кризи на Сході України, є мінські домовленості між Росією та Україною від 12 лютого 2015 року, укладені за посередництва Німеччини та Франції», - пише Міністерство закордонних справ Федеративної республіки Німеччина на запит «Німецької хвилі»:
goo.gl/r2J6Pp
Що, звісно, не може не здивувати, оскільки Україна ніколи не укладала ніяких угод з Росією стосовно «кризи на Сході України» - ані за посередництва Німеччини та Франції, ані без такого посередництва. Росія неодноразово заявляла, що вона не є учасником будь-якого договірного процесу стосовно українських подій, ніколи ніяких зобов’язань на себе не брала й угод з цього приводу не підписувала.
Більш того, Україна взагалі не вела жодних переговорів на цю тему з жодною країною і ніколи ніяких угод не укладала. Напевно, тому, що ніякої «кризи на Сході України» ніколи не було й немає. А те що є, називається не кризою.
До того ж - можливо в Німеччині про це не знають - у Конституції України записано, що Україна є демократичною державою з владою, розподіленою на незалежні гілки, а відтак міждержавні угоди, які встановлюють, скасовують чи змінюють зобов'язання України на міжнародній арені, набувають чинності виключно в разі їх ратифікації Верховною Радою.
А якщо компанія кількох не дуже далекоглядних осіб на кшталт Порошенка та Меркель трохи обісрамшись з отими «мінськими домовленостями», то це треба чітко визнавати, а не розповідати про якісь міфічні міжнародні договори.
Volodymyr Boyko


Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1535839.html.
Tags: бойко, германия, левые, порошенко, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments