Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Толстоєвскій та загадочная душа рубінштейно-врубєлівського дємона

Алі Татар-заде
коли вам здається, що їм там на заході всім повилазило, то вам зовсім не здається. Це в нас росіянці бігають по хаті, вбивають, серуть і ще, дістають своїми хмурими, тупими і заздрісними обличчями. А в них досі при слові "русскій" балалайка, баба с косою, толстоєвскій та загадочная душа рубінштейно-врубєлівського дємона.
пруфтекст:
Сьюзан Райс, радник із національної безпеки президента США Барака Обами:
"Віталій був величезною силою в ООН. Розумний, відданий, ефективний та смішний... Віталій був винятковим супротивником, але завжди - другом".
Саманта Пауер, колишній посол США до ООН:
"Приголомшена смертю посла Росії до ООН Віталія Чуркіна. Дипломатичний маестро та глибоко турботливий чоловік, який робив все, що міг, щоб зблизити США та Росію попри відмінності".
Даніель Баєр, колишній посол США до ОБСЄ
"Сумно, що Чуркін у свої останні роки був посланцем корумпованого режиму та політики, яка не піддається розумінню. Такий великий талант на службі у такого зла"
Ніккі Гейлі.
"За мій короткий час роботи в ООН, посол Чуркін проявив себе, як люб'язний колега. Ми не завжди однаково дивились на речі, але він однозначно обстоював позицію своєї країни з великою майстреністю"

Тільки ми бачимо в ідіоті ідіота, в хамі хама, в бидлі бидла. Бо це, великою мірою, наше бидло, радянське. Знаємо як облуплене отету велику майстерність, талант і чутливість.


Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1543330.html.
Tags: дебилы, коллективное х%№ло, левые, подонки, рассея
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments