Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

найбільший ватний страх - коли сюди зайдуть пацани з донецькою і луганською пропискою

Паланіда Людмила
"Ми віджали все «сірі зони». Донецьк фактично оточений з трьох сторін. Докучаєвськ в кільці. Трасу на Ясинуватої ми контролюємо. Ми стоїмо вже біля Дебальцеве. Горлівку при бажанні вже можна брати в вогневе кільце. Питання - тільки в кордоні. А за кордон я точно не можу домовитися. За кордон можуть домовитися люди, які сидять у великих кабінетах ...
Я не знаю. Моя думка: говори, що хочеш, танцюй голим, в бубон бий - але забери кордон. А далі роби те, що повинен. Наплюй на всі ті домовленості, які ти там підписав. Путін зміг? Зроби точно так же. Тоді ти ввійдеш в історію, як людина, яка нагнула Росію, а не домовлялася з нею в Мінську."
"Як би Рашке не хотілося - в будь-якому випадку, ВСУ сюди зайдуть, поставлять прапор, і тут буде валити великий натовп у бік Ростова. Дуже великий натовп.
Адже найбільший ватний страх - коли сюди зайдуть ВСУ. А точніше, пацани з донецькою і луганською пропискою. Це для них не те, що страшний сон - це для них пекло. Ці пацани нікому нічого не пробачать. Вони все бачили. Вони все знають. Їм вже не розкажеш про злого Васю з Закарпаття, який бомбив Донецьк. Вони все бачили - як тут все було. І у них буде нульова толерантність.
У Донецьку, Луганську, Макіївці, всюди на окупованих територіях були, є і будуть ті, за кого варто боротися. ВСУ, добробатів, гвардію, солдат НАТО - всіх тут чекають хоч завтра. Коротше, всіх запрошую на шашлики в Донецьк. Заодно і статую чЛеніна звалимо!"

Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1546440.html.
Tags: донбасс, лугандония, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments