Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Постанова Кабміну № 86

Oleksandr Danylyuk
Щоб було зрозуміло, як працюють справжні БЛОКАДИ в період гібридних протистоянь:
Знову сумнозвісна Постанова Кабміну № 86, якою Янукович з Медведчуком сфальсифікували текст міжнародних угод та прирівняли, БУКВАЛЬНО, всю високотехнічну продукцію до зброї масового враження.
Цього разу відзначились мій тезка міністр фінансів Олександр Данилюк та керівник ДФС Роман Насіров. Вимагають заборонити на майбутнє та заднім числом визнати нелегальним завезення в Україну промислових тепловізорів, якими здійснюється аналіз теплоефективності будівель та інших об'єктів. Ті, хто завозив раніше, мають бути притягнені до кримінальної відповідальності за контрабанду СПЕЦІАЛЬНИХ ТЕХНІЧНИХ ЗАСОБІВ.
Лише кілька тижнів тому СБУ забрало ліцензії у імпортерів медичних ендоскопів.
Хочу нагадати, що приведення Постанови 86 до міжнародного законодавства було №2 в Списку дерегуляційних приорітетів Уряду Гройсмана. Дивним чином при голосуванні перед Новим роком за цей Список, №2 з нього незворотньо зник.
Очевидно, що хабарі, які надходять від контрабанди подібного обладнання, компенсують чиновникам незручності, пов'язані з щоденною брехнею, якою ввони відповідають на запити наших західних партнерів щодо долі цього питання.

Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1550079.html.
Tags: гройсман, медведчук, податковий кодекс, подонки, порошенко, янукович
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments