Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

чи є в Росії нормальні руські

Алі Татар-заде
До академічного питання, чи є в Росії нормальні руські. Тобто, притомні росіянці, такі, знаєте, сферичні в вакумі, і щоб щось схоже, ну, хоча б на перестроєчного космополіта - між іншим, образ, який вони раз по раз накидають як не собі, то нам. Або на добродушного віслюка, хоча б. Який хоче морковки, але не чиєїсь крові.
Ілюстрація.
З ранку сьогодні окупаційне радіо торочить про міраточащій б'юст поклонської, (*) тобто нікалая святого кровавова.
Дзвонки в студію то фігня, ну подумаєш, ви ж знаєте хто дзвонить на радіо. Нормальні люди, як правило, не дзвонять. (**)
Але слід визнати, ніхто з дозвонювачів не зірвавсь на гомеричний регіт, як і ніхто в редакції. Всі були серйозні, як той тінейджер під час першого інтиму. І коли до студії запросили доктара істарічіскіх наук - той теж обережно так казав, що міраточенья ще сам не бачив, але не виключає.
І так продовжувалось кілька годин. З перервами на рекламу від простатиту (***) та імпатенції (****) .
З перервами на новини, в яких Україна вмирає через антрацид.
А потім все по колу.
Вийшов. Прийшов. Знов виходив, знов приходив. Врешті чую - якась тітка в етері, голос нарваний, візглівий, але діло каже.
"Здєлалі с нєво ікону, чуть лі ні святово, тіперь чуть лі ні чудєса про ніво расказивают".
Попри неприємний голос, прислухався. Тітка гонить на нікалає-поклонскій бюст? Вслухався. Ні, виявляється - це вже про сталіна мова. Ну, теж непогано, подумав я як той спартанський хлопчик. (*****)
Дочекаємось, що вона про нікалая скаже, поки про сталіна все вірно.
І тут її понесло. Нам (им) нада вазрадіть манархію, Священий Саюз імператорів как прообраз Советского Союза, сталіністів к стєнкє, монархистів до влади. Станцію метро войкова перейменувати на станцію метро волкова (хто ето).
В принципі, я відповів на винесене вгори питання - чи є в Ерефії притомні росіянці. Ні, тільки красниє і бєлиє соціопати.
А тепер примітки, що я їх позначив зірочками (*), кому цікаво.
______________________________
* вона ж через свій скудний лексикон (і не тільки через нього) прозвана няшей-людаєдкай
** (Я дзвонив один раз - каюсь. Був 2004, наставав 2005. Радіо Ера вирішила опитати, чи не страшно кримчанам і донбасцям тепер жити при Ющєнке. Я й подзвонив. Хвилин п'ятнадцять оператори обіцяли, що ось-ось з'єднають, акуратно з'їли всі гроші на мобільному, потім - ура! - з'єднали. Не встиг я почати українською, як вони какта страна пєрєшлі на руску (хоча вели етер до того українською) і давай мене вмовляти теж не мучатись українською, давайтє парускі, ми вас панімаєм. Так і пройшов етер, а тривав він секунди)
*** ("многіє страдают водіночку!")
**** ("намі аткрит сікрєт нєфрітовава стержня дрєвніх кітайскіх імператаров"). Якщо подзвонити прямо зараз, то будуть знижки.
***** (коли жбурнув каменем в собаку, а потрапив в мачеху)


Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1552105.html.
Tags: дебилы, коллективное х%№ло, крим, рассея
Subscribe

 • Serhiy Dibrov · О ЗАПРЕЩЕНКЕ

  необходимое пояснение Сегодня я столкнулся с ситуацией, когда ФБ не позволило мне оставить комментарии в аккаунте руководителя департамента…

 • Різне з фб 2021.10.17

  Станислав Асеев Стислі, але новини щодо "Ізоляції" (інформація десь двомісячної давнини): нікого з колишньої адміністрації воєнних злочинців там не…

 • Вторая часть текста про отношение России к украинскому национализму

  Валерій Пекар Вторая часть текста про отношение России к украинскому национализму. Первая часть текста была довольно хорошо принята читателями, но в…

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments