Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Обставини та Катинь-2

Алі Татар-заде
польська преса подає історію про те, як Лєх Качиньскі опосередковано став жертвою обставин, які створила його ж партія. Опосередковано - бо саму аварію ніхто не відміняв.
Отже, він мав їхати до Смоленська суходолом, в потязі з родичами жертв Катині. Але ПіС вирішив, що президентові варто напередодні обов'язково злітати в Литву. І не просто для візиту - а щоби таким чином надати моральну підтримку законопроектові, який "захищає права поляків". Тобто, вимагає записувати литовських поляків у паспорті подвійними іменами (напр. Адомас Міцкявічюс - Адам Мицкевич). А вже через цей візит він не встигав в Смоленськ інакше, ніж літаком.
Газета підкреслює, що візит був марним, ніяк не посприяв законопроектові, що його насправді ніхто не горів бажанням приймати. А також, що це було змагання ПіСу з Туском, хто ефективніший дипломат - Качиньскі в Литві або Туск в Москві.
Все це може бути вереницею випадковостей, звичайно (хоча я досі вважаю обставини загибелі літака більш ніж просто підозрілими).
Але одразу в очі мені впало те, що польські політики вважають нормальним отак втручатись у суто внутрішні справи Литви - при чому вважати їх ніякими не внутрішніми, а своїми власними справами.


Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1557683.html.
Tags: коллективное х%№ло, конспирология, польша, рассея, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan Грудень 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments