Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

пациенти і клініка

Алі Татар-заде
вчора приємно було почути по окупантському радіо московитського депутата Мілонава. Приємно, тому що в Мілонава була істерика.
Він кричав, що слід не тільки нікого не посилати на Євробачення, а треба розбомбити Київ. Що євробачення - суцільні уроди, всі нетрадиційної (від нього, мілонава) орієнтації. Що певиця, яку він назвав "Джамбала", не вміє співати, тільки кричати.
І нарешті він запропонував назавжди пійти з Євробачення та зробити своє Азіовідєньє. Це буде справді красивий конкурс, шикарний концерт, в якому співатимуть артисти з Ерефії, Китаю, В'єтнаму та Індії.
===
пациенти і клініка.
Драма в трьох частинах.
1) назва книжки, виданої в Росії
«Как бабка Ладога и отец Великий Новгород заставили хазарскую девицу Киеву быть матерью городам русским»
2) з автоанотації автора:
В своей книге пришлось мне попытаться доказать с помощью книг убитого Олеся Бузины и авторов – современников М. Грушевского, что украинское государство «Украина-Русь» – это выдумка некомпетентного львовского историка. Показано так же, что зарождение Древней Руси произошло между озерами Ладогой и Ильменем на берегах реки Волхов и к нему имеют непосредственное отношение Ладога и Великий Новгород. О чем забыл упомянуть в своей книге М.С. Грушевский. Сегодня надо это подчеркивать особенно, потому что на Украине официально объявлен святой князь Владимир основателем «Украины-Руси». Этому противостоял Олесь Бузина. Вероятно, поэтому и был убит.
3) відгуки читачів:
barabazhka
хня какая((((
Stas_ukr
Оценка: нечитаемо. Полнейший бред. По всему видно, что белая горячка была музой автора.
chavin
Бред какой-то. Как бы название книги должно было меня предупредить, но нет, таки открыл.
П.С. Від себе можу додати, що подібних книжок в Росії - валом. Всі зводяться до розкриття таємної могутності і прадавності Московії. Винуватці, які приховали істину, називаються самі різні - як правило, це традиційні історики, іноді євреї, хозари, западниє учониє, греки, але почастішало і більш конкретних винуватців - Грушевського та австрийського генштабу.
В даному випадку реалізується настанова, надана путлером кілька років тому при відкритті "Національного атласу". Він закликав істориків у своєму розділі висвітлити період "Докиєвської Русі" як важливого часу, власне формування русскіх через контакти праславян з прафіноуграми.


Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1564895.html.
Tags: крим, обыкновенный фашизм, подонки, рассея
Subscribe

 • Borys Babin · Час відміряти

  Майже всі правники, що хоч трохи знаються на юридичній демонології, знають про терези як знаряддя засліпленої, але озброєної Феміди. Але небагато з…

 • Тільки Ківу нехай кудись закриють

  Diana Makarova Мене страшенно люблять божевільні. Вони ідуть на мене як зомбі, і руки тягнуть, щоб доторкнутись. І починають говорити. І це капець, і…

 • Перший стиль - це камуфляж-военторг

  Алі Татар-заде колонізатори носили від Індостану до Папуа особливі колонізаторські костюми, в яких вдома виглядали б дивно; дивно, якщо подумати,…

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments