Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

смєлий, звані в ефір, озвучь сваю мисль

Алі Татар-заде
окупантське радіо "жваво обговорює" вбивство свого екс-депутата в Києві: каму била вигадна на самам дєлє. Ведучий гне лінію, що во-первих бил лі покойний нравствєнним чєловєком, а по-друге він сам знав, куди їде - це ж Кієв, це ж фашизм, там людей вбивають на вулицях. Приймає дзвоники і смски. Всі згодні, що це украинци самі влаштували, щоб обвинуватили Росію. Ну, майже всі. Ось прийшла смска від якогось слухача, він прохає або доказів причетності України, або припинити спекуляції. Сам дописувач вважає, що це було вигідно Росії.
В ведучого істерика.
- А шо ета за нікалай нам напісал! Нікалай, ти єслі такой смєлий, звані в ефір, озвучь сваю мисль, да толька внятна озвучь, і ні забудь внятна прєдставіца! А то смски он шльот, смєлий какой.
Але не дзвонить нікалай. Дзвонять ті, хто вважає що це була провокація Кієва, але собакє собачя смєрть. А запад пусь дакажет, што ето нітак.

Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1565864.html.
Tags: подонки, рассея
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments