Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

Або тиранія, або повний розвал РСФСР, до ноги, до цеглини

Алі Татар-заде
з сильних вражень за сьогодні.
Перше - коли кримчани поміркованих поглядів висувають надії, слабко приховані під "прогнози", що от прийде Навальний, все утрясе, Крим зробить формально неросіянським, але під контролем і надалі даватиме туди бабло. На що я відповів, що період палацових переворотів та оксамитових революцій в Московії вже був, але пройшов, і тепер будуть зовсім інші варіанти. - "Які?" - Залиш надію, кажу, як там було далі в Данте. Або тиранія, або повний розвал РСФСР, до ноги, до цеглини, так що не стане ніякого центрального уряду ні в якій Москві, а вже тим більш якогось там бабла. Бачу у відповідь розчарування і все одне несміливу надію. Таким буває школяр, який не вірить що його кумир - пустишка і гімно.
Друге - коли я зазирнув до свої скрині спаму. Переживав, що пропустив важливий лист. Листа я там не знайшов, але побачив - не знаю, як це написати без капслоку - стоп'ядесят (приблизно!) листів від одної особи, з якою давно порвав через кримнашизм. І відповідно давно засунув її в спам та й забув. А там - цілий роман про життя. Особа ця по черзі пише мені то листи прокльонів, то ідіотські передруки на фотожаби, де татар, хахлоф та піндосів мучительно карають, то благає примиритися, то "прощає мені все", то знов кляне, ненавидить, пише як вона живе і чим займається, і все це за якоюсь синусоїдою. Уви мнє, отак живеш і не знаєш що "наху%" це не завжди кінець пьєси.


Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1567986.html.
Tags: коллективное х%№ло, крим, рассея
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments