Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Чи декларує Аброськін доходи від здавання в оренду своєї квартири в Севастополі?

Volodymyr Boyko
До речі, все забуваю спитати в шановного народного депутата Антон Геращенко – а чи декларує начальник ГУ НПУ в Донецькій області тов. Аброськін, щойно призначений заступником голови Нацполіції, доходи від здавання в оренду своєї квартири в Севастополі? Думаю, Антону Юрійовичу, який розкриває замовні вбивства за лічені хвилини, нескладно буде з’ясувати це питання.
На випадок, якщо член колегії МВС України Геращенко вирішить направити для уточнення доходів Аброськіна свого агента в Севастополь (наприклад, того ж Грішіна-Семенченка – його без «балаклави» там не впізнають, тож цілком можна відправляти на відповідальне завдання), підказую: квартира знаходиться в будинку по вулиці Ялтинській, 8, друге парадне. Це – в самому центрі Севастополя, поруч з площею Ушакова.

Можливо, посланцю Антона Юрійовича буде складно орієнтуватись в окупованому місті, але будинок, де раніше проживав Аброськін, легко впізнати. Це – колишній дитячий садок з власним двором, обнесеним парканом, і навіть альтанкою для смаження шашликів. Років 7 тому цей дитячий садок коштом українських платників податків був капітально відремонтований і перетворений на жилий будинок з фешенебельними помешканнями, що мали статус службових квартир Управління МВС України в м.Севастополь. Але невдовзі шляхом стандартних махінацій ці квартири були виведені зі службового житлового фонду й приватизовані всілякими аферистами на кшталт Аброськіна.
Зараз сусіди Аброськіна несуть службу в поліції окупаційної влади та приглядають за оселею свого колеги, який виконує відповідальне завдання «по той бік кордону». Впевнений: з квартирантами, що посилились у квартирі Аброськіна, жодних проблем не виникає – платять вони вчасно й, взагалі, тверезої поведінки. Але одне незрозуміло – гроші за оренду надходять на рахунок Аброськіна, відкритий в Росії, чи він має рубльовий рахунок в українському банку?
Тож Ви, Антоне Юрійовичу, з’ясуйте, будь ласка це питання. Бо народ цікавиться.


Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1571257.html.
Tags: аваков, бойко, крим, менты, порошенко
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment