Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Під рубрикою «Вишенька на тортик»

Volodymyr Boyko
Розповідь про ухвалу слідчого судді Шевченківського райсуду Києва, який, розглянувши 7 квітня 2017 року скаргу народного депутата України Ігоря Луценка, зобов’язав Службу безпеки України зареєструвати кримінальне провадження відносно полковника Нацполіції Голубана за ознаками державної зради, буде неповною, якщо не розповісти про саме судове засідання.
Так ось, у засідання з’явився співробітник СБУ – схожий на гопника з Троєщини, у кросівках і з рожевим айфоном. Лицар плаща та кинджала підтвердив, що, дійсно, СБУ отримала заяву народного депутата Ігоря Луценка про кримінальне правопорушення, вчинене Голубаном, заява, дійсно, відповідає вимогам Кримінального процесуального кодексу України (ще б пак – заяву писав я) і в ній, дійсно, викладені докази вчинення Голубаном державної зради. Зокрема – посилання на покази очевидців, які бачили Голубана на стороні бойовиків під час зіткнення під Карлівкою в травні 2014 року.
Але все це в СБУ, виявляється, відомо й дії Голубана, який воював у складі батальйону ДНР «Восток», розслідуються у фактовому кримінальному провадженні, зареєстрованому в СБУ ще в 2016 році. І тому, зі слів СБУшника, керівництво Служби (тобто Василь Сергійович Грицак, відомий у широких народних верствах під прізвиськом «Вася-їбанько») прийняло рішення не реєструвати ще одне провадження відносно Голубана – мовляв, достатньо одного.
Здивування судді було безмежним: «Як, у СБУ ще в 2016 році знали те, що загалу стало відомо 2 тижні тому, і ви допустили, що людину, яка може бути причетною до вчинення державної зради, президент нагородив орденом? А ви попередили Адміністрацію президента про наявність інформації про можливу злочинну діяльність Голубана? І чим, у такому випадку, займається СБУ, окрім відпрацювання платних замовлень, якщо своїх прямих обов’язків ви не виконуєте?».
Коротше кажучи, веселе було засідання, за підсумками якого суддя виніс ось цю ухвалу:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1835454183338038&set=a.1494558950760898.1073741827.100006204226091
#Вася_їбанько


Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1576810.html.
Tags: аваков, бойко, менты, порошенко
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments