Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Бригинець вважає дивними претензії Московського патріархату

Голова комісії Київради з питань культури та туризму Олександр БРИГИНЕЦЬ вважає дивними претензії Московського патріархату на Чорнобильський храм в Києві, який освячений Патріархом Київським і всієї Руси-України ФІЛАРЕТОМ.
Про це УНІАН повідомили у прес-службі О.БРИГИНЦЯ.
У прес-службі нагадали, що «і парафія святого Миколи Чудотворця (УПЦ КП), і парафія на честь Ікони Божої матері «Всіх скорботних радість» (УПЦ МП) - претендують на храм, розташований на території Меморіального комплексу пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи по вул. Нагірній, 1 в Києві.

«Дивними видаються претензії на храм з боку Московського патріархату, оскільки в цьому, освяченому Патріархом Київським і всієї Руси-України ФІЛАРЕТОМ хоч і недобудованому храмі, вже давно відбуваються служби і сформована релігійна громада православних Київського патріархату. Ця громада витрачає свій час і свої кошти на оздоблення храму та облаштування території. Але біда в тому, що цей храм поки що офіційно нікому не переданий, бо він формально не зданий в експлуатацію. Саме це і викликає можливість дискусії», – пояснив О.БРИГИНЕЦЬ.
Він наголосив, що «рішення про передачу споруди храму в позичку чи безоплатне користування релігійній громаді, відбудеться нескоро - лише після завершення будівництва храму, введення його в експлуатацію та зарахування до комунальної власності територіальної громади м.Києва».
Депутат нагадав випадок, коли «кілька десятків молодиків, хотіли відбити цей храм у Київського патріархату силою, але міліція не допустила беззаконня».
Замовником будівництва вказаного храму визначено Шевченківську районну у м.Києві державну адміністрацію. Через відсутність фінансування на даний час будівельні роботи призупинені. Ступінь готовності об’єкту становить 80%.

http://www.unian.net/ukr/news/news-448724.html
Tags: київ, християнство, чернобыль
Subscribe
promo don_katalan december 29, 2014 14:39 112
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments