Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

#Пасифікація екс-РСФСР, частина 2

Алі Татар-заде
(1 - http://don-katalan.livejournal.com/1589813.html)
Кавказ і Волга. Між Чорним і Каспийським морем.
Дагестан стає федеративною республікою, в якій характерними є не тільки одно-, але й дво-, трьо- національні автономії. У свою чергу, автономії мають кілька рівнів, одна може знаходитись всередині іншої, через особливості географії.
Коротко назвемо ці народи чи, радше їхні групи.
Аварці та Цези і інші аваро-цезьські народи; Лакці; Даргинці та даргинські народи; Лезгини й лезгінські народи, зокрема Табасарани, Агули, Рутули, Цахури.
Кумики. Ногайці.
Два останніх народи отримають землі також поза сучасним Дагестаном, відтак їхніх теренів та ресурсів стане достатньо, щоб мати можливість створити власні етничні республіки, а може й держави.
Азербайджанці Дагестану.
Це питання може бути вирішене із врахуванням позиції сусіднього Азербайджану.
Можливий обмін територіями, в якому Азербайджан віддає свої лезгинські райони в обмін на дагестанські, населені азербайджанцями.
Можливий також відхід усього Лезгистану під протекторат Азербайджану.
В максимальному варіанті, Азербайджан може запропонувати федерацію із собою усьому Дагестанові, включно з його північними тюркськими землями.
Кабардино-Балкарія та Карачаєво-Черкесія.
Ці сучасні республіки мають стати базою для формування двох амбитних національних проектів:
1) Велика Черкесія, яка включає в себе землі Кабардинців, Черкесів, Абазинів, Бесленеїв, і яка скоріш за все зіллється в якості федеративного чи союзного утворення з Адигейською республікою. Крім того, вона має претендувати на Сочи, Адлер, Туапсе та інші землі на південь Краснодарського крайкому, які свого часу відібрано в Адигів, Черкесів, Бесленеїв та Шапсугів.
Ця земля матиме культурні зв'язки й тяжіння до сусідньої Абхазії, тому остатотній формат може завершитись входженням до одної федерації з Грузією, якщо остання зуміє сумістити нові теріторіальні претензії із готовністю утворити федерацію.
2) Туран. Це умовна назва для союзу тюрських народів - Карачаїв та Балкарців, а також Турків (Месхетинців) і Ногайців, які населяють окремі народи обох республік.
Північна Осетія - Аланія віддасть частку своїх земель під автономії Кумиків, Кабардинців та Інгушів.
Також в неї залишається неврегульованим питання відносин з Південою Осетією, яка раніше за допомогою Ерефії відокремилась від Грузії та не була визнана світом. Прагнучи всеосетинської єдності, осетини мали б або погодитись на федеративну державу з Грузією, або відмовитись від поєднання Півночі та Півдня, що є менш бажаним для всіх розвитком подій.
Разом з тим, Осетія має отримати кілька сіл в Ставропольському крайкомі, населених осетинами.
Чечня (Ічкерія).
Вона має провести обмін низкою земель, що опинились по різні адміністративні кордони, з Дагестаном.
Відповідно, до Чечні переходять землі, населені чеченцями - зокрема в Хасав'юртівському та Ново-Лакському районах.
Навзаєм, Чечня віддає Аварцям значну частину Шаройського району, деякі ділянки Ножай-Юртівського та Веденського р-нів.
Частину Шелкованського району віддають Ногайцям, Гудермеського, Надтеречного і колишнього Староюртівського р-ну - Кумикам, деякі села Ножай-Юртівського - Туркам (Месхетинцям).
Також в рамках "великого обміну" Інгушетія віддає кілька ділянок Магобецького р-ну до Чечні, натомість отримує від Осетії ділянки Пригородного району.
Ставропольщина зазнає найбільших змін.
На її теренах постануть автономії - за розміром це невеликі кантони, приблизно з "район" - для таких народів, як:
- Вірмени,
- Цигани,
- Єзиди,
- Ассирийці (Айсори),
- Греки,
- Турки (Месхетинці).
Крім того, деякі ділянки і райони відійдуть до утворених навколо Ставропілля національних держав:
- Ногайців,
- Кумиків,
- Карачаїв,
- Чекресів, Кабардинів, Абазинів,
- Аварців,
- Даргинців,
- Лезгинів, Табасаранів, Рутулів, Агулів.
- Туркменів (Трухменів)
На теренах що залишаються, відтворюється республіка Терських Казаків.
Вона культурно споріднена із Лінейними Казаками, які займають східну частину Кубані, населену козаками неукраїнського походження.
Відтак, та частина Краснодарського крайкому, що не входить до Малинового Клину (на заході), не повертається Адиго-Черкесам (на півдні) і Дончакам (на крайній півночі), скоріш за все буде об'єднана в єдиний Казачий Край із залишками Ставропольського крайкому.
Астраханську область також чекає розділ по національних квартирах.
Значна частина відійде до Казахстану - просто тому, що більшість населення в тих сільрадах казахи, нащадки Букеївської Орди.
Інші частини Астрахобласті будуть повернуті Калмикії, як і ділянки Сальського степу Ростобласті, свого часу відібрані від калмиків.
Треті частини Астрахобласті буде надано під державу Ногайстан - територію, що тяжіє до північного Дагестану (там також утворється Ногайстан), ногайських районів Ставропілля, а також деяких районів Саратовщини, далеких від Татарстану.
Також залишаються райони традиційного населення Астраханського козацтва, яке довше за Великий Дон зберігало традиції старообрядства. Цю традицію можна відновити після офіційної заборони Московської Патріархії як фундаменталістської радикальної організації екстремистського толку.
Незначні на перший погляд ділянки Астрахобласті, населені Туркменами, будуть об'єднани з туркменськими землями в Ставропіллі.
Сьогодні дещо з ціх планів здається фантастикою, але завтра закаспийська Туркменія (Туркменистан) може захотіти і заявити свої права на цю "Заморську Туркменію", ставши, таким чином, в якомусь сенсі державою Великої Європи.

Далі в Азію ми помандруємо наступними випусками.

Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1579107.html.
Tags: конспирология, рассея
Subscribe

 • Borys Babin · Час відміряти

  Майже всі правники, що хоч трохи знаються на юридичній демонології, знають про терези як знаряддя засліпленої, але озброєної Феміди. Але небагато з…

 • Тільки Ківу нехай кудись закриють

  Diana Makarova Мене страшенно люблять божевільні. Вони ідуть на мене як зомбі, і руки тягнуть, щоб доторкнутись. І починають говорити. І це капець, і…

 • Перший стиль - це камуфляж-военторг

  Алі Татар-заде колонізатори носили від Індостану до Папуа особливі колонізаторські костюми, в яких вдома виглядали б дивно; дивно, якщо подумати,…

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments