Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Рік тому... Нічого не змінилось

Sofiya Dniprovska
18 квітня 2016 р. ·
Шановні, усе це неподобство, яке відбувається в медіапросторі, переслідує одну важливу мету. І це - не бабло, нє. За бабло деруть горлянки шавки. А організаторам перфомансу головне - не допустити розлюднення ворога у свідомості критичної маси українців, бо розлюднення противника - це необхідний компонент перемоги. Такі вже об'єктивні закони війни. Ви їх або приймаєте, або капітулюєте. А розлюднення передбачає відразу до всього, що з ворогом пов'язане (мови, культури, національних традицій, кухні, тощо) і підкреслення своєї з ним різниці.
Тому нас давлять русскоговорящімі патріотамі, які мотиляють своїм язиком і стирають маркери свій-чужий, крутять російську теле- радіо продукцію, ніби ніде в світі нічого цікавого не знімають і не співають, зомбують дурними мемами типу "сєпи" (щоб затулити абстрактними сєпами етнічну класифікацію ворога), "кримушол", Путлєр (хіба є щось страшніше в світі, ніж хвашизм, проти якого нашидєдивмєстєваєвалі?), везуть сюди хароших русскіх, і.т.д.
Просто елітка наша русскоговоряща, яка суть продукт Імперії Зла, хоче, штоб атнинє всьо па-новаму аставалась всьо па стараму. Вона не хоче віддавати Путіну Україну - курочку, яка несе їй золоті яєчка, але й перемоги українців над росіянами не бажає, бо боїться й ненавидить нас більше, ніж росіян.
Тому з тупою, жлобською впертістю намагається всидіти на двох стільцях. Одна така істота вже прогуділа свій ДоМбас, але тупо гонить свій порожняк далі і далі. І поки ця гоп-компанія засідає у вищих органах влади, перемоги над Росією не варто очікувати...


Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1582558.html.
Tags: ато, коллективное х%№ло, порошенко, рассея, україна, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments