Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

добровільне самооподаткування

Алі Татар-заде
з окупаційних реалій іноді долетають ну вже зовсім фантастичні, на перший погляд, новини. Але чим абсурдніші, тим як правило достовірніші.
З кримчан будуть брати не тільки обов'язкові податки, але й так зване добровільне самооподаткування.
Спробую пояснити, що це таке. А коли серед читачів і френдів є близькі до фіскальної служби - то слухайте мовчки від заздрощів.
Серед мешканців проводиться сход граждан, він же добровільний стихійний референдум. Це може бути сход району, населеного пункту, вулиці, багатоквартирного будинку або навіть "параднава", тобто пад'єзда.
На рефрендум можна не ходити, нічого за це не буде. А можна і сходити, це також не забороняється. Але підсумком буде те, що референдум вирішив самообкластися, у цей складний для народу і правительства час, додатковим податком. Відповідний папірчик відлітає в податкову, і далі податкова стягує суму, вказану в референдумі, автоматично з кожного, хто має росіянський паспорт та прописаний за місцем такого рефрендуму.
Ну і оскільки щодо Кримнашу я адептую принцип "чим гірше - тим краще", то можу тільки вітати це самооподаткування.
До речі, воно стосується тільки власників аусвайсів, а також понаїхавших окупантів. Ті 30-40 тисяч кримчан (данні приблизні) які не взяли аусвайсів, але залишились на півострові, це ніяк не стосується.


Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1583114.html.
Tags: дебилы, крим, рассея, х%№ло
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments