Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

"два міра два образа жизні"

Алі Татар-заде
маю можливість спостерігати одразу два світи - як казали при комуністах, "два міра два образа жизні". В одному світі я жив до окупації, а материкові та біженці так в ньому і живуть. Інший світ завжди був поруч, а тепер роздувся, як слон з мухи, і норовить пролізти всюди.
Росіянці не розуміють, що ми втратили тут свободу - їм це слово говорить про щось інше, ніж нам, і мова тут ні причім, бо довчора ми були одноязичні з ними.
Справа в якомусь фундаментально різному уявленні про це поняття, або його відсутність.
Примірно так, коли атеїст та вірний розмовляють про спасіння души, обидва ніби розуміють що це, але для одного це дещо самоочевидне, а для іншого - застарілий пережиток, забава для дурнів, в кращому разі красива абстракція.
Помітив, як для росіянців важлива кримінальна і хуліганська хроника. Вони нею живуть. Хоч вони і не знають, що таке свобода, але саме в цій галузі вона їм надана ще повністю. Хтось когось переїхав машиною - і тут вони можуть вільно обмінюватись думками, не боячись нічого і нікого, висловлювати будь-які нелепиці і йти проти течії. Один буде кликати до самосуду, другий до введення смертної кари, третій випендреться і почне захищати водія, щоб казаться інтересним, соригінальнічать. ЗА все це нічого не буде.
Педофілія, пьяне вбивство, наїзд на пішохода - обговорюються так жваво, як в Україні обговорюють корупцію. На все інше є самоцензура. А тут, як і з дорогами та дуракамі, всі згодні що явище існує, і всі згодні, що ніхто не знає як це подолати. А тому можна говорити аби-що, все одне це нікому не зашкодить і тому це дозволяють.


Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1586297.html.
Tags: дебилы, крим, рассея
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments