Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Сахарберг на коротком поводке у москальни

Facebook на добу обмежив доступ до сторінки «Тиждень.ua» через «мову ворожнечі» у колонці Юрія Макарова
2 травня SMM-менеджеру «Тиждень.ua» на добу обмежили доступ до акаунту сторінки видання в Facebook через колонку журналіста Юрія Макарова.
Як зазначає редакція, колонка «Презумпція москаля» була опублікована на сайті видання 28 квітня.
«У ній Макаров розповів про дискусію, яка виникла під постом його дружини Світлани Фесенко. Побувавши на цвинтарі на провідну неділю, і побачивши там низку могил українських військових, що загинули на Донбасі, жінка написала в Facebook "короткий, повний сліз пост із рефреном "Убий москаля!". Під постом виникла жвава дискусія, а згодом адміністрація соцмережі взагалі його видалила як такий, що містить "мову ненависті"», – повідомляє видання.
Також «Тиждень.ua» зазначає, що колонку дуже активно обговорювали і поширювали в соціальних мережах. В Facebook вона зібрала близько 4 тис «лайків» та поширень.
«Тим часом, користувачі повідомляють, що непоодинокими є випадки, коли людей "забанили" на тиждень через коментарі, залишені під постом Макарова із посиланням на колонку, опубліковану в Тижні», – пише видання.
Читайте також
Facebook без пояснень повернув вилучену раніше сторінку інтернет-видання «Буквы»
Нагадаємо, 9 квітня адміністрація Facebook без детального пояснення причин видалила сторінку видання в соціальній мережі. 12 квітня сторінка інтернет-видання «Буквы» знову з’явилась на Facebook.


Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1590245.html.
Tags: ато, подонки, піар, рассея, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments