Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

З фейсбучіка

Алі Татар-заде
відчуваю в цьому злу іронію.
Колишніх українських вояк, ментів та інших силовиків, які переприсягнули Ерефії та були на знак лояльності відправлені у різні кутки Необ'ятної, колеги звуть отаким словом:
"Попаданцьі"
---
Петро Олещук
Смішно дивитися, як "порохоботи" атакують Філатова за те, що він у себе в Дніпрі кострубато намагається гнути ту саму лінію, яку раніше в якості генеральної обрали в Києві.
Чи ви хочете сказати, що брати на роботу "беркутню" з пост-майданної влади першим додумався Філатов?
P.S. Мене Філатов на ФБ ще бозна коли викинув з друзів, назвавши "другорядним Київським політологом". Так що сантиментів до його персони я не відчуваю. Але вважаю, що треба дивитися у корінь проблем.
---
Andrii Klymenko
ЗА ЧТО "КРЫМНАШИ" ТЕРПЕТЬ НЕ МОГУТ ВОЛОШИНА (4)
Взамен пышных городов из Тысячи и Одной Ночи, русские построили несколько убогих уездных городов по российским трафаретам и частью из потемкинского романтизма, частью для Екатерининской рекламы назвали их псевдо-классическими именами - Севастополей, Симферополей, Евпаторий.
Древняя Готия от Балаклавы до Алустона застроилась непристойными императорскими виллами в стиле железнодорожных буфетов и публичных домов и отелями в стиле императорских дворцов.
Этот музей дурного вкуса, претендующий на соперничество с международными европейскими вертепами на Ривьере, очевидно, так и останется в Крыму единственным монументальным памятником "Русской эпохи".
М.А. Волошин «Культура, искусство, памятники Крыма», 1925
---
Петро Олещук
Дивіться російське кіно.
Я серйозно. Звісно, не просто так, а з науковою метою.
Це - найкращий спосіб аналітики російського зовнішньо-політичного курсу. І не просто аналітики - а стратегічного прогнозу.
1938 рік. В СРСР виходить фільм "Алексндр Невський". Створений на держзамовлення. Найкращим режисером СРСР - Ейзенштейном. Затверджений персонально Сталіним.
Що вражає у цьому фільмі? Там, майже, немає "марксизму". Ні тобі класової боротьби, ні пригнічення. Всі позитивні герої - князі та бояри. Тобто, "експлуататори". А сам князь Невський ("святий" РПЦ та феодал) - взагалі ідеал людини. Не даремно його зіграв Черкасов - велична зовнішність теж відігравала серйозну роль.
А хто вороги? Вороги - німці, католики, європейці. Ви лише подивіться, що там за типажі! Кожен актор - наче з картин Босха. Абсолютні потвори. Злі, позбавлені людського. Що лише бажають руйнувати, палити та спалювати заживо немовлят.
От вам і ідеологія. Від чистого "марксизму" переходимо до російського імперіалізму. Головний ворог - Європа. І цю Європу може перемогти лише "народ на чолі з елітою".
І це - не виняток. 1939 року виходить фільм "Мінін і Пожарський". Знову - ворожий Захід. Знову - "класово-ворожі" герої. "Буржуй" Мінін, та феодал Пожарський.
Вже потім був пакт Молотова - Ріббентропа, анексія Балтії, війна з Фінляндією...
Так само і всі нинішні міфи російсько-української війни були відображені в російських фільмах 90-х.
Той самий "Брат-2". Там є все. І бездушний, злий "Захід", де немає нічого людського. І "бандерівці", що ненавидять все російське. І "Севастополь", за який треба відповісти.
Ніколи (від початку ери кіно) жоден зовнішньополітичний "крюк" Росії не починався без "арт-підготовки" громадської думки своєї країни у кінематографі.
Дивіться кіно, коротше.


Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1602820.html.
Tags: днепропетровск, київ, кличко, крим, порошенко, рассея, україна, х%№ло
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • ...ситуация продолжает оставаться сложной

  Костянтин Машовець В районе проведения противником оперативно-тактической наступательной операции ситуация продолжает оставаться сложной. На…

 • З нею треба щось робити

  Алі Татар-заде "вєлікая руская культура" (далі - "врк") зараз знаходиться в майже тій ситуації, що й "самая боєспособная і легендарная армія на…

 • То есть мы уже живем в мире пост-правды

  Igor Shayevich Вчера, после первого шока, у Алексеича спустили, как им кажется удачную, неубиваемую" кричалку, ожидаемо давящую "на святое". Сейчас…

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 114
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments