Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

Roland Mikiani: Шухевич: Злий статус, але чесний

Roland Mikiani
Шухевич: Злий статус, але чесний.
Сталін, Орджонікідзе, Беріа та інші подібні грузини - це мерзотні грузини Марксисти-Сталіністи. Грузини, саме і прямо грузини, і марксисти. Якщо є Пекло, то вони там горітимуть вічно. Це мої шкелети в грузинські шафі і я відкрито їх визнаю і маю свою частину неюридичної, незрозумілої, але відповідальності. Точно як німців досі змушують нести відповідальність за Гітлерізм. А чим я краще, я теж несу відповідальність за Сталінізм, я чистокровний грузин колхідсько-сванського походження.
А тепер про інших.
Чому шановні євреї (звісно я не про ватних, якіх є чимало, як про несовкових) ніколи не критикують і не викривають своїх одноплемінників, які намутили ріки крові і моря капостей? Але вимагають від усіх навколо покаяння за "шухевичів", і ще в усьому бачать антисемітизм. Жодного разу жоден з моїх знайомих євреїв, а вони всі порядні і антирусскомірскі люди, не наїхав на якогось троцького, або якогось керівника Голодомору єврейської національності. Але категоричний вимагають від українців покаятися за різних шухевичів, вимагають не називати вулиці. Друзі мої, це видно вже дуже, це врівень випирає. І це соромно.
Я вважаю, якби антисоветська, антикомуністична єврейська громада України і світу почала сама відкрите переосмислення всього, що накоїли їх одноплемінніки комуністи, дала їм якусь свою національну оцінку, то багато важких непорозумінь зникло б само собою. Бо коли ви цілком справедливо шукаєте і переслідуєте інших за якісь дії проти євреїв, але категорично не хочете звернути увагу на страшні (в даному разі комуністичні) шкелети у ваші національні шафі, то це прямо призводить до збільшення недружби до вас. Бо це якась подвійна мораль.
Друзі, припиніть займатися антиукраїнізмом, бо українці візьмуть з вас приклад і почнуть подавати масові позови до суду за антиукраїнізм і стягувати з вас штрафи за це ;) точно як ви розумієте всьому світу слідкуєте за рівнем антисемітизму і караєте людей за це, як одного дуже відомого фешн-дизайнера на Заході.
Чим більше ви вишукуєте антисемітизм, коли якогось вилупка єврейського походження не можна суто формальності за для назвати євреєм, тим більше стає неприязні до семітів. Зменшення першого зменшує друге.
Статус грузина, які одні з небагатьох в світі відомі як абсолютні неантисеміти, а в Грузії за всі науково доведені 2600 років проживання євреїв ніколи не було антисемітизму. Це для розуміння, що я маю совість писати так, як пишу і мене неможливо звинуватити в антисемітизмі. Я просто волаю друзям про те, що з боку дуже видно , а хто їм на це вкаже, як не друг.

Слава Україні, Слава Ізраїлю, Слава Грузії

Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1607242.html.
Tags: грузія, израиль, история, піар, рассея, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 117
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment