Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

Сумне про провладну вату

Алі Татар-заде
не довіряю я ані чудодійній силі "миротворця", ані тим більш державним органам яких він, по суті, дублює. Ані прокуратурам, які через два, три, чотири роки після анексії відкривають карні справи. І вам не раджу.
Біометрику не отримаю я, мої родичі, однодумці. Це проти нас буде направлене лезо "хатєлі в Расію - заманаєтесь отримувати документи". А привладна вата спокійно отримає, і до гадалки не ходитиму. Як їздили кримські адвокати "скіфського золота" до Голандії із укрзагранами, ніхто й не пискнув.
Є в мене один знайомий колаборант. Так ми про нього жартуємо, що після звільнення він напише товсті мемуари, як зсередини розкладав Расію. "А нас спомнить?" - "Звичайно, кажу, спомнить. Напише, що поки він героїчно працював на невидимому фронті, ми з тобою бездіяли". Обидва посміялися, але якось невесело.
Місцевого придурка за несанкціонований напад любві до фюрера (а можна тільки санкціонований) судить весела тьотя, яка колись судила його ж за антиукраїнську діяльність. "Прийдуть таліби, - каже він, - вона натягне тюрбан на голову і мене ж судітиме, тільки за шаріатом". Я підсипаю солі - собі й йому на рану: "Споримо, що її донька вже в безвізі".
Чому я гадаю, що все так і буде? Тому що скласти базу даних - дуже просто. Користуватися нею - ще простіше. Виработати критерії, за що караємо за що милуємо - раз плюнути. Але це не потрібно чиновницькій системі, не потрібно і громадськості. Всіх влаштовує ручне керування кожного конкретного випадку, бо так можна і собі щось зловити, і повпливати на щось.


Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1620195.html.
Tags: европа, крим, подонки, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 117
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment