Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Правильна поведінка щодо лугандонії

Алі Татар-заде
якби Україною правив якийсь Комнін, Лакапин, Пурпурогенет або хоча б Цимісхій, то він давно б вів дипломатію з ордо окремо, з орло окремо. Чудово знаючи, що то проксі, так.
Приміром, коли роз'ярьоний плебс вимагає блокади, то ввів би блокаду тільки для ордо. Пояснивши, що ті з нами більше воюють. Або рівно навпаки, пояснивши що ті з нами більше торгують.
А ті хай собі один на одного косо дивляться.
І звичайно підсилати патрикіїв з отрутою і золотом до вождів та їх заступників, труїти та обіцяти високі посади при дворі, розповідати про підступи сусіднього варв.форміровання.
Не слід думати, що це завжди працює, та пурпурогенетні так і не думали. Вони просто знали, що ця штука працює. Це справа "великих чисел", а не як звикли варвари - як би так один раз попрацювати, щоб потім ніколи ніде не працювати.
А да, забув кінцеву мету. Варварів розбещують для того, щоби перенаправити їхні орди на того, хто їх найняв. Обіцяти землі по той бік річки, що вже й так не твій.
Окремо скажу, як би вони ставились до дегуманізації. Ніяк. Ворог в цій системі - щось типу стихійного лиха, дикого звіра, шкідливої комахи. Його неможливо ненавидити. Тільки вивчати і користувати.


Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1627131.html.
Tags: лугандония, піар, рассея, україна
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments