Минулого разу ми там були в 2010 (або 9) році, і в мене був мобільний одного з дитячих лікарів. Зателефонував. Лікар сказала, що вона зараз не в лікарні, проте ми можемо приїхати до неї додому. Зібрались, приїхали. Вона оглянула малу, теж нічого особливого не побачила, і щоб виключити (або підтвердити) версію нирок виписала нам направлення на аналізи в лікарню "cito!". Намагався всунути 50 грн. - відмовила категорично (як і в 2010).
Приїхали, прийшли в лабораторію, зробили аналіз. Через 40 хв. результат готовий, щоб не чекати під лікарнею, заїхали на півкілометра в ліс, де натрапили на плантацію новонароджених ялинок (фото далі). Аналіз сечи - не дуже. Знову зателефонував лікарці, прочитав результати. Результати їй не сподобались - відправила до заввідділенням. Володимир Васильєвич теж оглянув Таню, довго розважав нас розповідями про колишнього головлікаря - похрестника того самого Хрущова, а потім відправив здавати аналіз на ацетон. Ще 10 хвилин, ацетону не знайшли.
Таким чином продовжуємо лікувати ГРВІ. Традиційно. Багато пити і не доводити до 40 :)
Це все я до чого. Ні копійки грошей... Не беруть. Жодних черг. І головне! Лікарня активно ремонтується, і тому її напевно не збираються "оптимізувати"! Всі пластикові вікна та двері, утеплюють фасад, роблять "нутрянку".



Знайдений в лісі


За археологічними даними, поселення на місці Димера виникло у Х—ХІІ століттях[джерело?].В цьому містечку були металургійні підприємства, на яких плавили болотяну руду й виробляли зброю. Відповідно над містечком (а Димер раніше був містечком) завжди стелилося багато димів. Звідси і назва - Димер.
--
У 1676–1679 рр. згідно з Журавненським мирним договором між Річчю Посполитою та Османською імперією Димер став резиденцію гетьмана Правобережної України Остапа Гоголя. У ті часи місто було також центром Димерського староства (королівщина). У 1703 році, під час козацького повстання у Димерському замку отаборилося чимало поляків. Семен Палій взяв приступом замок та розбив поляків, а місто зруйнував. З тих пір Димер, як значне місто, вже не відродився.
--
Від 1932 року — у складі Київської області. Димер був адміністративним центром району в 1932–1973 роках. Від 1957 року Димер — селище міського типу.
Раніше в мене про Димер
Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1627858.html.
Journal information