Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

самая апсуждаімая тєма інтернєта

Алі Татар-заде
росіянське те-бе завжди було дуже відразливим. Проте коли ти думаєш, що далі нема куди, ти завжди помиляєшся.
Здавалося б, ну був там такий Малахав, телеведучий що запрошував на свої шоу колишнє подружжя, щоб воно сварился в етері, або якихось проституток, яким не заплатили ("а тепер сюрприз! в студії той хто їм не заплатив"), одним словом сіяв чвари в аудиторії. Вчив росіянців як правильно лаятись, видірати очи, заглушати співрозмовця.
Ну що може бути, кажучи мовою Гоголя, гаже?
І от Малахов уходить зі своєї дарагої передачи, і бібісі таємничо повідомляє, що цей господін пішов через незгоду з керівництвом: воно вимагало, щоби скандальне шоу перетворилося на політичне, а час усіляких там спав-неспав, откогоребьонок, це вже анахронизм ситих довоєнних років.
Вже назавтра в дарагой передачє - спят лі Саакашвілі і Максакова. Як горланить ведучий, ета самая апсуждаімая тєма інтернєта. В учасників репаються очи, мізки, дупи, як і раніше, все в стилі ростб. Лише тепер тема "гострополітична". Ну ясен красен, не забули про Наукраину. За Міхо пораділи: так єму і надо, залишився без паспорту. І трохи позаздріли: авдруг і правда спить з оперной співачкой?
До речі, про Гоголя. От всі кажуть, як він міг перейти на російську, коли так чудово володів українською. У такі хвилини трохи його розумію: А якою мовою йому було описувати своїх персонажів? Усіх ціх чічікових, хлєстакових, собакєвічєй? Узяв чужий інструмент та зіграв на ньому краще, ніж Набоков на англійській.


Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1640274.html.
Tags: дебилы, коллективное х%№ло, рассея, свобода змі
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment