Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Соупадение...

Алі Татар-заде
приїхав фюрер в Кримнаш, і тої ж ночі півостровом пронісся ураган зі зливами.
Дороги вниз до Судака перетворилися на гірські ріки, сотні автівок знесено та наче невидимою рукою один на одну нагромаджено.
Як завжди під окупантами, кількість постраждалих і загиблих журналісти не просто не оприлюднюють, а навіть і не шукають.
Скільки згори скажуть, стільки і буде.
Минулого року схоже було під час "свята авіації". У самий сонячий день року (за багаторічними спостереженнями, самий підходячий день для авіаманеврів, у самому сухому куточку) раптом налетіла буря, ураган і хлестючий зливень. Дамочки в платячках із парасольками від сонця, дядьки в тапочках і шортах з пивом зав'язли в багнюці. Кримська земля завжди така тверда і суха стала для глядачів шоу болотом. Автівки зав'язали в багнюці по самі вікна. На шоу тоді з'їхалась вата зо всіго півострову та окупації. В новинах про це не було, здається, анічого, але ми й так знаємо.

Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1641365.html.
Tags: дебилы, катастрофа, крим, рассея, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment