Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Всіляка українська влада кінець кінців вступає на ті самі граблі

Stanislav Kukareka
Всіляка українська влада кінець кінців вступає на ті самі граблі. Однакові для всіх без виключення. Вони рано чи пізно намагаються дотиснути через коліно якесь питання (не варте й шеляга) всупереч не тільки там закону чи справедливості, а й взагалі здоровому глузду. Й чим абсурдніше саме питання, тим більше наполегливости проявляє влада.
Ющенко назначив Януковича премьером. Ту саму людину яку він шапкокрадом називав за пару років до того, й обіцяв на нари повернути. Звинувачував до речі у фальсіфікаціі виборів, державному злочині. Це нонсенс, це не налазить на здоровий глузд, але він був наполегливим на послідовним. Та перетворився на політичній труп. Навіщо? Ніхто не знає...
Янукович творив що хотів й грабував країну як ніхто до нього. Й все було в нього гарно й здорово. Але якись менти відпиздили студентів. Ну мало того що відпиздили, але й зробили це у такій спосіб що викликали заворушення массові. Так це косяк ментів, навіщо такі заходи по охороні громадьского порядку яки призводять до массових заворушень? Це щонайменше не професійно. Але замість того щоб дать ментам по шапці за явний їх косяк тут Янукович виявив упорство та упоротісь що гідні кращого застосування, претворив ті заворушення на революцію, та відправився у Ростов на безстроковий відпочинок. Ну нахуя, панове?
Їм всім як та шлея під хвіст трапляе, й вони порять дурість й повний абсурд. Що, вартувув Майдан пари полковників та генерала, да с десятка дуболомів пересічних? Не вартував. Аде тут Хведорич пішов на принцип. Та програв. Він розумів що херню творить? Він розумів. Не міг не розуміти. Але творив. Навіщо?
А їм просто було цікаво, схавають ще й це, чи вже не схавають. Цікавість їх сгубила. Відчуття всесилля, яке може перемогти навідь здоровий глузд, не кажучи про совість чи закон. Рано чи пізно усі вони до цього приходять. От й Порошенко йде тим самим шляхом, йде швидко та впевнено. Ну от далися йому ті євробляхи? Автопрому вже нема, Вассадзе - ворог, риг й взагалі гондон. Ну є "Богдан", ну скільки там того "Богдана"? Він рейтингу втрачає більше у рази. Однак продовжує через коліно. Як й усі папередники. За ассоціацію з ЕС топили? Топили. Про зону безмитної торгівлі? Ага, здобули, але як після того драти з євроблях? Тож нонсенс, де ж та безмитна зона? Він гусей свідомо дражнить.
То нахуй йому здавсь отой Саакашвілі не кажучи про його брата? Абсурд. Нахуя він свідомо пре ригів на посади всякі? Йому мало Гончаренки у ВР для клоунади? Ну мать його вже вьоб, ну посади "смотрящіх" раз вже сторгувався, тим більше що вони вже й так сидять там, но нахуя на всю країну в телевізор? Таки попало щось йому під хвіст, та непозбувна внутрішня бентега та свербіж у анусі - кличуть на подвіг, бєссмісленній і бєспощадній, ні шагу назад, позаду нас Ростов.... Вже дуже сильно кличуть, влекуть непереборно...
Йому цікаво, зможе він через коліно, чи не зможе, де та межа абсурду яку схавають. Й він ту межу знайде рано чи пізно. Але коли знайде - тоді усе, тоді гаплик. Як і завжди.


Пост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1650233.html.
Tags: дебилы, кукарека, порошенко, україна, янукович
Subscribe
promo don_katalan december 29, 2014 14:39 110
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments