Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

Справу Саакашвілі буде порушено на форумі Європарламенту

Originally posted at Справу Саакашвілі буде порушено на форумі ЄвропарламентуПісля водевілю у Перемишлі та несподіваного і  успішного перетину Міхеілом Саакашвілі українського кордону  я повернувся до Брюсселя. Тут мене далі чекає рутинна робота на полях Європарламенту, проте нещодавні події  на польсько-українському кордоні змушують мене також псилити пропагандистську боротьбу проти зовнішнього та внутрішнього ворогів України. Вважаю за необхідне допомогти Петру Порошенку цілком знищит його рейтинг і репутацію в ЄС. Щоб йому й у ві сні не прийшло на думку балотуватись у президенти на другий термін.
І цим займуться в Брюсселі та Страссбурзі не лише я, але і євродепутати із неформальної Європарламентської групи "Друзі України". Ось що думає відомий німецький політик Ребекка Хармс з приводу епопеї щодо Міхеіла Саакашвілі: " Ця непотрібна історія (з позбавленням громадянства Саакашвілі) руйнує репутаціюї України...".

Однак це ще не все. Справу Саакашвілі буде порушено на форумі Європарламенту. Про це заявив Євродепутат Яцек Саріуш-Вольський, який супроводжував Міхеіла Саакашвілі у Перемишлі до потяга і спостерігав за "дикими танцями" нашої влади.

Євродепутат Яцек Саріуш-Вольський вважає, що влада України, яка не погодилася на в’їзд на свою територію колишнього президента Грузії Міхеіла Саакашвілі, порушила європейські стандарти, котрих зобов’язалася дотримуватися.

Яцек Саріуш-Вольський повідомив, що в цю справу була змушена втрутитись влада Польщі, зокрема голова польської дипломатії. Європолітик додав, що питання буде порушено на форумі Європарламенту:

«Нікого не можна виключати з політичного життя і позбавляти громадянства на підставі фальшивих тверджень та, на додачу, позбавляти права на в’їзд на територію України. Це суперечить європейським стандартам, яких Україна зобов’язалася дотримуватися підписуючи угоду про асоціацію. Це нецивілізовані звички. У понеділок я їду на пленарну сесію Європарламенту в Страссбург і там ми обговорюватимемо це питання» - заявив польський євродепутат.

Ростислав Демчук,
політичний експертПост спочатку надрукований тут: http://don-katalan.dreamwidth.org/1652350.html.
Tags: европа, порошенко, піар
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments