Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Звільнення окупованого Криму буде виглядати так (1, 2)

Andrii Klymenko
Частина (1). Далі буде. (с) Авторські права захищені міжнародним правом... 😎😜
Одразу після «дворцового переворота» та усунення від влади ВВХ в Криму розпочнеться панічний розпродаж нерухомості «понаехавшими» та колаборантами. Ціни упадуть до 100 руб\м, але покупців не буде. Продавці зроблять із своїм житлом щось на кшалт «так не доставайся же никому» та в істериці кинуться на Керченський міст. Але він буде вже зайнятий колонами військової техніки. Військові РФ в перший день «русского исхода» будуть продавати місця на танках та ракетних установках без багажу за 1 тис. доларів. На 2-й день – за 10. Поромів вже не буде, бо після достройки мосту їх продадуть на металолом, а гроші вкрадуть. Тому функції поромів візьмуть на себе моряки керченського портофлоту - катери, катеришки, суденця для очищення бухт від гімна та їн. Великі десантні кораблі, фрегати та підводні човни ЧФ РФ на допомогу не прийдуть, бо будуть за традицією славетного ЧФ повністю зайняті перевезенням сімей та майна адміралів, генералів та старших офіцерів. Серед кинутих напризволяще молодших офіцерів та контрактників та їх сімей виникнуть озброєнні бунти проти начальства. Їх будуть давити частини спецназу. Зрозуміло, що військові РФ як справжні люди офіцерської честі не допустять, щоб на їхні місця сіли, встали, лягли якісь місцеві зрадники з кримських. Вони їх залишать і навіть будуть стріляти в тих, хто буде чіплятися за гусениці танків. Серед місцевих колаборантів прокотиться хвиля самогубств….
Звільнення окупованого Криму. (2). Як буде виглядати залишений окупантами та колабораціоністами Крим (с) Авторські права захищені міжнародним правом... 😎👊
Спрогнозувати, що зроблять окупанти з Кримським півостровом перед своїм відходом - неважко. Треба лише оновити в пам'яті відомі сторінки давньої та сучасної історії. Все, що можна вивезти - вивезуть, що неможливо вивезти - буде поламане, виведено з ладу або знищене. В тому числі системи каналізації, водопостачання, енергетики, електростанції, котельні, трансформатори... Вивезуть все - аж до віконних рам, дверных ручок та водопровідних кранів. Не кажучи вже про експонати музеїв. Неважко прогнозувати, що буде зроблено з історичними пам'ятками кримськотатарського народу. Бухти та водосховища будуть навмисне забруднені каналізацією та мазутом. Дамби водосховищ - відкриті або висаджені в повітря. Промислові об'єкти та комунікації - заміновані. Ліси та заповідники, сміттєзвалища - підпалені. Така ж сама судьба чекає нафтові та газові свердловини, нафтобази, трубопроводи, в тому числі морські підводні, лінії зв'язку. Звичайно, паралельно з цим буде хвиля репресій та грабежів, погромів та розправ. В останню добу буде відключено "енергоміст" та підводний газопровод. А можливо - буде виведений з ладу і Керченський міст. Нова російська хунта, що перед тим здійснить "дворцовий переворот" з усунення вождя, звичайно заявить, що все це - стихійні ексцеси. Цей прогноз (його за бажанням можна легко деталізувати) - важливий. Саме він задає рамку для розуміння і планування перших кроків української держави, в тому числі в методах організації та потреби в кадрах першочергових спеціальностей... (Далі буде)
https://www.facebook.com/profile.php?id=100003576664760Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1663117.html.
Tags: коллективное х%№ло, крим, піар, рассея, україна, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments