Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

А як вам таке?

Volodymyr Boyko
Оскільки спроба нинішнього голови Служби безпеки України Василя Грицака притягнути свого попередника Валентина Наливайченка до відповідальності за, начебто, незаконні польоти до Москви, завершилась повним пшиком, можу дати пораду Василю Сергійовичу. Якщо вже так закортіло відправити Наливайченка до буцегарні, то йому треба інкримінувати не вигадані епізоди злочинної діяльності, а реальні. Наприклад – вибухи в Харкові, влаштовані співробітниками Управління «Т» в бутність, коли Наливайченко очолював Службу (нагадую, що це Управління, створене для організації провокацій, підпорядковано виключно голові СБУ й виконує лише його накази).
А на випадок, якщо Грицак скористується моєю порадою й стане тягати Наливайченка на допити, як мавпа газету, рекомендую Валентину Олександровичу в порядку алаверди пригадати Грицаку, як все те ж Управління «Т» влаштувало масові заворушення під Верховною Радою 31 серпня 2015 року й навіть напоумило агента «Бізона» підмовити двох міліціонерів кинути в натовп бойову гранату, внаслідок чого загинули чотири бійці Національної гвардії України.
До речі, Василю Сергійовичу, як Вам відомо, у справі про масові заворушення, влаштовані Вами під Верховною Радою 31 серпня 2015 року, я визнаний свідком, допитувався спочатку в Генеральній прокуратурі, а потім у суді, де надав докази того, що СБУ вербувала агентуру для влаштування провокації під Верховною Радою з числа бандитів з Миколаївської області. Тож не підкажете, куди з матеріалів кримінального провадження дівся протокол мого допиту та переданий мною лазерний диск з записом розмов СБУ-шної агентури?


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1663864.html.
Tags: бойко, менты, провокація, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment